У Дніпрі запрацювала друга черга реабілітаційного центру RECOVERY, що збільшує можливості для відновлення поранених військових. Тепер понад 1 200 захисників України зможуть щороку отримувати тут якісну реабілітацію, що відповідає світовим стандартам.
Розширення центру: нові можливості
Цей реабілітаційний центр у Дніпрі, відкрили ще у 2023 році, і він став найпершим закладом національної мережі RECOVERY. Його засновники — Віктор та Олена Пінчуки — створили мережу, щоб забезпечити українських військових сучасними методами лікування та відновлення.
— Рік і десять місяців тому ми відкрили свій перший реабілітаційний центр у Дніпрі. Відтоді розбудували національну мережу RECOVERY. Тут суперська команда, сучасна, дуже молода, енергійна, потужна.
Я відвідував багато наших центрів, і багато хто посилається на досвід саме цього. Говорять: “Ми приїжджали та активно переймали досвід”.
Це така ефективна команда, що ми вирішили: потрібно вкладати перш за все у віддачу, — зазначив Віктор Пінчук, засновник RECOVERY.
З відкриттям другої черги центр отримав додаткові 20 ліжок у палатному відділенні. Усі палати обладнані багатофункціональними ліжками з електроприводом та меблями для максимального комфорту пацієнтів.
Особливу увагу приділено інклюзивності: приміщення адаптовані для маломобільних груп населення, мають антиковзке покриття, широкі двері, поручні та спеціально обладнані санітарні кімнати.
Інноваційне обладнання та мультидисциплінарний підхід
У центрі також устатковано зали для фізичної реабілітації, кабінети терапевта мови й мовлення, психолога та соціального працівника. Працює цілодобовий пост медичної сестри.
Особливість — мультидисциплінарний підхід: команда фахівців, що складається з фізичних терапевтів, ерготерапевтів, масажистів, асистентів та інших спеціалістів, розробляє індивідуальні плани реабілітації для кожного пацієнта.
Алла Півник, заслужена лікарка України та завідувачка дніпровського центру, зазначила:
— Сьогодні ми є справжнім центром досконалості, до якого приїжджають мультидисциплінарні команди з різних лікарень, щоби перейняти досвід, ознайомитися з організацією реабілітаційних процесів і побачити, як ефективно створені й функціонують наші системи.
Впевнена, що з відкриттям другої черги центру RECOVERY ми можемо допомогти ще більшій кількості українських воїнів, які сьогодні протистоять агресору.
Мережа RECOVERY: цифри та плани
На сьогодні у 15 реабілітаційних центрах мережі RECOVERY допомогу отримали вже понад 20 000 поранених. Центри працюють у Вінниці, Києві (три заклади), Дніпропетровщині (три заклади), Одесі (два заклади), Львові, Луцьку, Полтаві, Рівному, Хмельницькому, Черкасах і Чернівцях.
Цьогоріч планується розширення мережі до 19 центрів, здатних надавати безоплатні послуги 26 тисячам військових щорічно.
Читай також про відкриття центру RECOVERY на базі однієї з лікарень МВС Києва.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.