Президент Володимир Зеленський 16 жовтня представив план миру у Верховній Раді. Він заявив, коли Україна отримає всі позиції партнерів та реальні можливості, які можуть посилити план перемоги, стратегія подальших дій стане публічною.
План перемоги: Зеленський представив його у Верховній раді
Україна підготувала усі пункти плану перемоги у війні проти Росії. За словами Зеленського іншої альтернативи миру немає. Український план перемоги складається з пʼяти пунктів.
Вони стосуються військової та економічної підтримки. Однак в уряді готові розширити документ за пропозиціями США, якщо це має на меті посилення України.
Перемога для декого стала незручним словом, на жаль.
— І в реальності ми розуміємо: перемоги непросто досягти. Хоча тільки перемоги народжують для країни славу і дозволяють берегти реальну пам’ять про героїв на століття.
Зеленський озвучив, що Україна має бути в НАТО, бо це справедливо і це є право на життя.
Факт запрошення України до НАТО може стати дійсно фундаментальним миром. Тому що членство в НАТО це питання подальшого, а не нинішнього. Але Путін має побачити, що його геополітичні розрахунки програшні.
Він додав, Україна має бути посилена. І це залежить від партнерів.
Кожен у світі бачить, що Росія не шукає чесного миру. Путін збожеволів і хоче тільки війни. Він сам не зміниться. Він надто з минулого. Надто вчорашній. Він глухий до всіх інших.
Пункти плану перемоги України
— Отже, План складається з п’яти пунктів і трьох таємних додатків. Пункт перший — геополітичний. Пункти другий і третій — військові. Пункт четвертий — економічний. Пункт п’ятий Плану перемоги — безпековий.
- Запрошення в НАТО. Воно може стати фундаментальним для миру. Це рішення сильне, і не потребує нічого, окрім рішучості. Зеленський просить партнерів визнати Україну рівною іншим у європейським державам.
- Оборона. Зміцнення оборони проти ворога. Повернення війни на територію Росії. Це успішне продовження операцій Сил оборони, допомога партнерів у комплектуванні бригад, посилення ППО, розширення операцій на території Росії та інвестиції у розробку зброї, зняття обмежень на удари вглиб Росії, надання Україні в реальному часі супутникових даних.
- Стримування. Концепцію стримування Росії вже отримали лідери провідних держав-партнерів. Україна хоче розмістити на своїй землі комплексний неядерний стратегічний пакет стримування.
- Стратегічний економічний потенціал. Україна має критично важливі метали та ресурси, що можуть посилити її потенціал
- Післявоєнний час. Українці мають військовий досвід, який має бути використаний для оборони Альянсу. У разі згоди партнерів Україна зможе замістити окремі військові контингенти збройних сил США у Європі.
Оборонний пункт Плану має таємний додаток, і до нього мають доступ саме ті партнери, у яких є відповідний військовий потенціал допомоги.
Раніше ми розповідали, чому кінець війни ближчий, ніж здається.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.