Повернення ветеранів до звичного життя, зокрема до роботи, є важливою частиною їхньої адаптації. Тож у Києві представили нову платформу Назустріч, яку створили фахівці сайту з пошуку роботи Work.ua.
Мета платформи — допомогти українським ветеранам знайти роботу після служби, а працедавцям — залучати спеціалістів з унікальним досвідом.
Платформа Назустріч для ветеранів: як працює
На платформі розміщена інформація, яка може стати корисною для учасників російсько-української війни, що шукають роботу:
- вакансії з перевагою для ветеранів;
- інформація про ініціативи та організації, що підтримують ветеранів у пошуку роботи та адаптації;
- статті, новини та інші корисні матеріали для кандидатів і роботодавців;
- перелік компаній, що наймають ветеранів;
- доступ до бази резюме кандидатів із військовим досвідом;
- чек-ліст для оцінки готовності компанії до працевлаштування ветеранів;
- приклади успішного працевлаштування від роботодавців.
Представник 3-го армійського корпусу Михайло Карабут зазначив, що світ, у якому ветеран перебуває до звільнення, — це війна, тому його варто зрозуміти.
— Ця людина поставила своє життя заради свободи. Ветерани потребують гідного ставлення та поваги до речей, які для них є цінними.
Нині на Work.ua понад дві тисячі компаній розмістили вакансії для кандидатів з військовим досвідом. Натомість кандидати виклали 5,5 тисяч резюме, у яких вказали, що вони є ветеранами війни Росії проти України.
Заступниця міністра у справах ветеранів Юлія Кіріллова підкреслила, що колишні військовослужбовці можуть підтримати країну після перемоги й стати рушієм змін.
— Наше завдання — створити для них гідні умови праці в Україні, щоб вони не виїжджали за кордон у пошуках кращої долі.
А тим часом держава допомагає ветеранам фінансово. Ми розповідали, що 19 учасників війни отримали фінансування для розвитку власного бізнесу в рамках програми Власна справа.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.