Новий центр RECOVERY у Чернівцях уже готовий приймати захисників і захисниць України. Це 15-й реабілітаційний заклад у національній мережі, створеній завдяки ініціативі Віктора та Олени Пінчуків.
Центр не лише найбільший у мережі, а й оснащений найсучаснішим обладнанням, яке допомагає нашим воїнам швидше відновлювати сили.
Щороку тут зможуть отримувати допомогу понад 2 000 пацієнтів. Центр облаштований на трьох поверхах одного з провідних медичних закладів Чернівців, а кількість місць для перебування військових становить понад 60.
Цінність захисників
Під час відкриття Віктор Пінчук, засновник проекту RECOVERY, наголосив:
— Знаєте, що я відчув у цьому, 15-му, центрі RECOVERY? Те, наскільки потрібно зараз робити все, щоб наші захисники й захисниці усвідомлювали: держава, суспільство і приватний сектор цінують їх. Нині вони у буквальному сенсі наші VIP, адже найважливіші для держави — це ті, хто просто зараз на фронті, і ті, хто йде на фронт.
За його словами, центри RECOVERY задають новий стандарт реабілітації:
— Ми все робимо за найвищими світовими стандартами, і є надія, що задаємо їх для всіх: інших філантропів, держави, іноземних партнерів. Тобто стандарт буде по всій країні, — додав меценат.
Інновації для швидкого відновлення
Цей центр — приклад того, як співпраця приватного сектору й держави може створювати справді унікальні можливості. Військові отримуватимуть послуги за найвищими світовими стандартами. Усе — від фізіотерапевтичного обладнання до тренажерів із VR — спрямоване на мотивацію пацієнтів та їхнє швидке відновлення.
Керівник медичного закладу Віталій Полатайчук також зауважив:
— Завдяки роботі потужної мультидисциплінарної команди та сучасному обладнанню ми очікуємо не лише подвоєння можливостей надання реабілітаційної допомоги, а й високого рівня її надання. Сьогодні надважливо, щоб військові, котрі захищають нашу країну, отримували своєчасну реабілітаційну допомогу.
Серед обладнання центру:
- тренажери для корекції рівноваги й мобілізації суглобів;
- реабілітаційні комплекси для кінцівок;
- бобат-системи;
- слінг-терапія;
- VR-технології, які додають елемент гри в процес реабілітації.
Зручність та інклюзивність
Центр облаштований із повагою до потреб усіх пацієнтів: широкі двері, відсутність порогів, спеціальне покриття підлоги, поручні в коридорах та душові із сидіннями. Усе продумано так, щоб відновлення було не лише ефективним, а й комфортним.
На першому поверсі розташовані зали для фізичної й ерготерапії, кабінети фізіотерапії, психотерапії та логопеда, а також масажні кабінети. Другий і третій поверхи зайняли 22 палати різної місткості — від одномісних до чотиримісних. Усі палати мають функціональні ліжка, інклюзивні санвузли й зручні меблі.
Мережа RECOVERY: допомога по всій країні
RECOVERY — це національна мережа реабілітаційних центрів, створених для допомоги пораненим військовим.
На сьогодні заклади мережі працюють у Чернівцях, Києві (два центри), Львові, Рівному, Луцьку, Вінниці, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому, Одесі (два центри) та на Дніпропетровщині (три центри). Загалом вже понад 18 000 пацієнтів, отримали безоплатну реабілітаційну допомогу.
У Києві днями також відкрився надсучасний реабілітаційний центр RECOVERY. Розташувався на базі одного з медзакладів Міністерства внутрішніх справ. Читай як туди потрапити.
Більше відео? Ексклюзиви, інтерв’ю, смішні шортси і не лише – зазирай на Youtube Вікон. З нами затишно!