Україна має талант

«Україна має талант» — це адаптація найуспішнішого світового формату «Got Talent».

Проект створюється у більш ніж 60 країнах світу і понад 15 років є хітом телеперегляду.

У 2021 році телеканал СТБ і група StarLightMedia розпочали новий сезон легендарного проекту «Україна має талант».

Хто пройшов у фінал Україна має талант 2026: список фіналістів шоу

Хто пройшов у фінал Україна має талант 2026: список фіналістів шоу

Україна має талант 2026: хто пройшов у фінал після п’ятого випуску, хто отримав золоті кнопки та повний список фіналістів шоу.

Рекорд, 6-річна зірка TikTok і виступи військових: як пройшов 5 випуск Україна має талант

Читай, хто пройшов у фінал та побореться за головний приз шоу.

Україна має талант 2026: хто вже отримав Золоту кнопку

Читай, що означає Золота кнопка та хто з учасників вже отримав її в Україна має талант.

Четвертий епізод Україна має талант: хто отримав єдину в сезоні спільну Золоту кнопку

У неділю, 13 вересня, на телеканалі СТБ вийшов четвертий випуск нового сезону Україна має талант. Перед журі та глядачами виступили…

Вражаючі виступи військових та зірки TikTok: як пройшов третій епізод Україна має талант

У неділю, 6 вересня, глядачі телеканалу СТБ побачили третій епізод телешоу Україна має талант. На сцену вийшли таланти з усіх…

Повернення старих учасників та небезпечні номери: як пройшов другий епізод Україна має талант

Читай, хто виступав на 2 кастингу нового сезону Україна має талант.

Нові рекорди та щемкі історії: як пройшла прем’єра Україна має талант

У неділю, 23 серпня, на телеканалі СТБ відбулася прем’єра нового сезону легендарного проєкту Україна має талант, який присвятили 35-й річниці…

Україна має талант повертається: дата прем’єри 2026 та новий склад журі

Після тривалої перерви Україна має талант повертається на наші телеекрани — уже 23 серпня 2026 на СТБ стартує новий сезон…

Дивилися Гаррі Поттера до другої ночі, а потім почалась війна — як гімнастка Ліза Крутікова допомагає українцям

Гімнастка Ліза Крутікова розповіла про життя неподалік Ірпеня, волонтерство і травму руки.

Відверто і про особисте. Женя Кот розповідає нам про танці, цінності та стосунки з Татарінцевою

"Люди, які не дотримуються певних речей, ховаються під виразами “це не по-чоловічому”, треба робити людяні вчинки", — ексклюзивне інтерв'ю артиста…

Переможець Україна має талант – Артем Фесько. Розказуємо його історію, виступ та емоції після шоу

Артем Фесько - переможець Україна має талант на СТБ. Історія, виступи та коментарі хлопця.

Україна має талант 2021: як готуються до фіналу найграндіознішого шоу країни

Як триває підготовка до найграндіознішого шоу Україна має талант? Репортаж з-за лаштунків у Вікнах

Відпусти хвилювання та насолоджуйся — поради Решетника, як побороти страх

У своїх шоу Григорій Решетник промовляє до мільйонів глядачів. Боротьба з хвилюванням — це в нього професійне.

Наталія Татарінцева про pole-dance, свій бренд косметики та імідж “дружини Кота”

Я не з тих, хто любить марнувати час. Не люблю довго говорити по телефону і приділяю увагу чомусь одному, щоб…

Танцювальний секс-символ Женя Кот розкрив головний секрет власного успіху

Вроджений талант чи харизма - це лише 50% успіху, переконаний хореограф

Сергій Притула розповів, кому найважче сказати “ні” під час суддівства в Україна має талант

Після тривалої перерви повернувся улюблений мільйонами проект «Україна має талант». До оновленого складу журі увійшли талановитий Женя Кот, неймовірна Ксенія…