Попри все, кількість квіткових підприємств в Україні росте. Тюльпани — про любов і красу життя. Яскраві та насичені кольорі, різноманіття сортів вже майорять на всіх ринках та в супермаркетах. Уже й голландці помітили, що українці вибагливі — настільки ретельно підбирають сорти.
Які тюльпани вирощують в Україні
Погода тішить теплом, прийшла календарна весна. На вулицях різнобарв’я весняних квітів, особливо тюльпанів.
Цього року вони дорожчі — гуртова ціна 30 грн, а на полицях — 50 гривень за штуку. Дається взнаки складний імпорт посівного матеріалу, а ще — війна, електрика…
У своїх теплицях Максим вирощує майже 70 сортів тюльпанів. Цибулини — голландські, а невдовзі хоче вирощувати свої. Каже, все має бути своє, а тому потрібно розвивати власне виробництво. Тим паче, що країна багата на чорноземи.
Показує — ростуть Flaming Evita, пінк Артур, Династія, Стронг-файєр, Стронг-голд.
Попри ковід, війну та інші виклики, чоловік продовжує вирощувати квіти цілий рік. Зима — найскладніша, адже електрика дуже дорога. На ходу вчаться оптимізувати виробництво.
У нас енергоефективна теплиця, подвійна плівка, яка надувається. Там є спеціальні вентилятори, які беруть тепле повітря, і теплиця зберігає тепло.

За сезон вирощують майже півмільйона тюльпанів! На Закарпатті також вирощують тюльпани. Цим займається родина Тесличків. Кажуть, працювати з квітами вигідніше, тож вони витісняють огірки та помідори.
Кажуть, цьогоріч чоловіки стали купувати менше квітів.
Раніше ми ділилися щирими привітаннями для колег з 8 березня.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.