X

Виходять за “нуль” і збирають на “мангали” — бійці ДШВ про те, як мінують шляхи для росіян

Костянтин Мельников журналіст програми Факти ICTV

За добу на Бахмутському напрямку було зафіксовано 36 ворожих атак. На Лиманському та Куп’янському напрямках — затишшя. Тут росіяни хоч і гатять з усього можливого озброєння, утім, прорвати оборону намагаються в рази менше. У пріоритеті у ворога нині інші ділянки фронту.

Мінують логістичні шляхи росіян за лінією фронту

Наші сапери щодня мінують усі можливі шляхи підступів росіян. Бійці 77-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ розповіли, як виходять на “нуль” та мінують шляхи.

Ворог використовує дистанційне мінування за допомогою техніки. Прилітає боєприпас і приносить різні “подарунки”, — каже сапер бригади Володимир.

Допомоги у військових часто просять цивільні, адже росіяни позалишали після себе багато замінованих територій. Інколи сапери виходять за лінію фронту — щоб замінувати російські логістичні шляхи.

Через це інженерні війська стають живими мішенями для ворога. Аби робити мінування дистанційним, потрібні роботи — так звані “мангали”.

Допомогти військовим бригади зібрати на “мангали” ти можеш за цим номером картки: 5375 4112 1565 5437 або за посиланням.

Робота військових результативна — кількість ворожих штурмів на Куп’янському напрямку зменшилася. Російська піхота спробувала “підповзти”, але безрезультатно.

Раніше ми розповідали, скількох полонених військових убили росіяни.

А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.

Категорії: Відео Україна