Як говорить статистика, вже понад шість мільйонів осіб виїхало з України через збройну агресію Росії. Чимало людей знайшли прихисток саме в країнах ЄС. Однак, попри добро європейців, кошти на існування все ж закінчуються і не кожен може швидко знайти роботу.
Тому німецька благодійна організація Diakonie Katastrophenhilfe вирішила запровадити програму фінансової допомоги, яка передбачає виплати українським біженцям у розмірі 700 злотих.
Таким чином благодійники прагнуть висловити свою солідарність з українцями, яким довелось покинути власні домівки, тікаючи від російської воєнної агресії.
Однак забезпечити кожного, хто потребує допомоги, організація не має змоги, тому сконцентрує увагу на тих, хто найбільше її потребує.
Хто може отримати виплати від Diakonie Katastrophenhilfe
- особи, які є батьками та знаходяться самі у Польщі
- особи віком від 65 років і не мають дорослих родичів у країні перебування
- вагітні
- сім’ї, які мають під опікою більш як двоє дітей
- сім’ї, які мають члена родини з особливими потребами
- сім’ї, які мають члена родини з хронічними та серйозними захворюваннями
У якому випадку можна отримати виплати від Diakonie Katastrophenhilfe
- У разі, якщо твоя сім’я перетнула кордон з Польщею після 24 лютого 2022 року.
- Якщо твоя родина не отримує грошову допомогу від неурядових організацій. Однак сім’ї, які отримують виплати від державних структур в Польщі можуть претендувати на грошову допомогу від організації.
- У випадку, якщо ніхто з членів родини не працює в Польщі та не має джерел заробітку.
Як зареєструватись на програму фінансової допомоги
На офіційному сайті благодійної організації Diakonie Katastrophenhilfe можна пройти реєстрацію на програму фінансової допомоги. Для цього відображаються вільні дати для цієї процедури.
Однак варто пам’ятати, що реєстрація не гарантує отримання виплат від організації Diakonie Katastrophenhilfe.
Для того, щоб завершити процедуру, необхідно з’явитись разом з родиною особисто в реєстраційний центр з документами, що засвідчують особу та вказують дату перетину кордону з Польщею.
У разі успішного проходження реєстрації, особи зможуть отримувати 700 злотих на місяць і 600 злотих на кожного члена родини. Програма фінансування триватиме щонайменше три місяці.
Проте люди, які вирішили або мали змогу не їхати з України, теж можуть розраховувати на соціальні виплати. Читай, як отримати допомогу під час війни.