Кабінет Міністрів ухвалив рішення про бронювання працівників ДСНС та Національної поліції. Згідно з ним, було узгоджене рішення щодо бронювання 90% особового складу цих служб. Детальніше про бронь розповідаємо в матеріалі.
Бронювання рятувальників та Нацполіції: нові ліміти
Як повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, постанова про бронювання працівників ДСНС та Національної поліції стверджує, що кількість військовозобов’язаних працівників ДСНС та Нацполіції, які підлягають бронюванню, може становити понад 50%.
Для цього потрібне окреме рішення міністра оборони, ухвалене на підставі обґрунтованого звернення міністра внутрішніх справ.
Тому, відповідно, ухвалено узгоджене рішення про бронювання 90% особового складу ДСНС та Нацполіції.
Відтепер 10% співробітників ДСНС мають вибір мобілізовуватися до лав Збройних Сил України, Національної гвардії або Державної прикордонної служби.
10% працівників Нацполіції, які підлягають мобілізації, можуть долучитися до бригади Лють або додатково створених трьох бойових бригад Національної поліції України.
Клименко окремо підкреслив, що позиція МВС щодо рятувальників полягає в повному бронюванні працівників служб оперативного реагування. До них належать пожежники, сапери, рятувальники, хіміки, інженери тощо.
Міністр запевнив, що відповідне рішення, видане у постанові про бронювання працівників ДСНС та Нацполіції, жодним чином не вплине на роботу цих служб.
А детальніше про ті категорії, які можуть забронювати від мобілізації ми розповідали раніше.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.