Правильна інвестиція — коли гроші починають працювати на тебе. Найпоширенішим способом інвестицій серед українців є вкладання грошей у нерухомість. Однак ідеальна формула інвестиції може не спрацювати, якщо зробити кілька помилок.
Фінансистка, інвесторка та фінансова радниця Наталія Рудевіч розповіла у своєму Instagram про найпоширеніші помилки, які роблять українці, вкладаючи кошти у нерухомість. Про що йдеться та чому так не варто робити, ми розповідаємо далі у матеріалі.
Інвестиція у нерухомість: поширені помилки
За словами фінансистки Наталії Рудевіч, частою стратегією в інвестуванні є нерухомість.
— Вона зрозуміла, історично у ній захищали гроші від інфляцій, бо, зазвичай, при зростанні цін, ціни на нерухомість також йшли вгору. Але така інвестиція може бути збитковою, так само як і будь-яка інша, — наголошує Рудевіч.
Часта помилка, коли покупець дивиться на квартиру, обираючи за принципом як для себе: “Чи жив (-ла) би я тут?”, “Чи подобається мені ця квартира?”.
Натомість Наталія Рудевіч переконує, що купуючи квартиру не для себе, а для подальшого перепродажу чи здачі в оренду, потрібно малювати портрет майбутнього покупця чи орендаря, щоб зрозуміти, що важливо отримати саме цій людині.
Наприклад, фінансова радниця радить ставити собі запитання: “Що важливо отримати покупцю?”, “Хто зараз найчастіше купує нерухомість?”.
— Це можуть бути підприємці, ІТ-сектор, агросектор, батьки для своїх дітей та молоді сімʼї. Але хто буде через три-пʼять років? Саме від цього варто відштовхуватися під час вибору, — каже фінансистка.
Однак інвестувати можна не лише у нерухомість, а починати варто з малого. Раніше ми детально розповідали тобі про Нобелівські портфелі та принцип, як інвестувати, аби гроші працювали на тебе.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.