А ти пупсик чи Петро? Як імена коханих у телефоні відображають глибину стосунків

Анастасія Грубрина журналістка сайту
імена коханих у телефоні

“Коханий”, “зайчик”, “киця” або ж просто за ім’ям чи давнім прізвиськом? Як твоя кохана людина підписана в тебе у контактах? Думаєш, це ж просто назва! А от і ні! Те, як підписані у нас кохані люди, може розповісти багато цікавого про стосунки та їхню міцність. Ділимося цікавеньким.

Імена коханих у телефоні: як і чому ми їх вибираємо

Видання The Independent ділиться, деякі пари досі не змінюють підписів у телефоні з тих, що дали вперше. Тож їхні чоловіки, дружини, хлопці чи дівчини лишаються бути “Дівчина з виставки” чи “Василь робота”. Такі назви, певно, не змінюють, бо вони встигли стати історією стосунків і нагадують про часи їхнього зародження.

Те, як ми підписуємо близьких нашому серцю людей в телефоні, може показувати, скільки вони для нас означають і відображати динаміку романтичних стосунків. Наприклад, ти використовуєш першу назву? Або ж щось сентиментальне? А, можливо, ще й зі смайликами?

Або ж ти підписуєш усіх по-діловому, повним ім’ям, попри те, що ви 20 років разом. У деяких записи контактів можуть бути навіть образливими. Наприклад, “Це знову він” або ж щось іще більш особисте.

Такі записи можуть багато нам розповісти про почуття гумору у парі або про суперечливі способи, якими вони вважають за краще висловлювати свою прихильність.

Фото: Unsplash

Психотерапевтка Елоїза Скіннер каже, що використання особистих жартів чи прізвиськ для контакту може означати більшу прив’язаність та глибший інтимний зв’язок.

Хтось віддає перевагу прізвиськам чи скороченням, якими людину більше ніхто не називає. А хтось любить алюзії на фільми, фрази чи щось інше. Ті назви контактів, що лишилися з моменту знайомства, можуть стати історією пари, набути важливого значення протягом років.

У більшості випадків ці назви дуже особисті, пояснює терапевтка Джорджина Стермер. Імена коханих у телефоні ніби ліцензія на будь-що, що нам хотілося б. Та все частіше імена наших контактів стають суспільним надбанням. Адже їх видно під час використання карплею, або ж вони озвучуються музичними колонками тощо.

Люди починають уникати особистого і віддаватися формальному, аби не соромитися перед іншими. Або ж навпаки, ті, кому хочеться продемонструвати іншим свою любов, додають ще більше сентиментальних слів і смайликів.

Хтось любить смішні абревіатури, наприклад, НС чи інші. Та інколи трапляються і ситуації, коли доводиться червоніти. Наприклад, якщо тебе немає поруч із телефоном, а дзвонить “той самий” контакт, записаний із натяком на 18+.

Багато людей узагалі не робить підпису контактів, а лишає тільки номер! Чимало пар, які щойно зійшлися, роблять так, бо бояться, що скоро розійдуться, і не хочуть “зурочити” стосунків. Терапевтка називає це захисним механізмом.

Фото: Unsplash

Зрештою, якщо ми зберегли чиєсь ім’я, то є ризик, що нам, можливо, доведеться змінити чи видалити його, якщо стосунки не складуться.

Крім усього, імена контактів можуть підсвітити наше ставлення до людей, почуття і думки. Найбільше це працює з людьми, які мають стани тривожної прив’язаності. Люди з тривожним типом прив’язаності можуть частіше використовувати милі слова, прізвиська і смайлики. Так вони підсилюють відчуття безпеки.

Уникливий тип прив’язаності в стосунках буде використовувати для назви контакту щось відсторонене, беземоційне. Така дистанційованість дає людині відчуття, що їх покинуть, коли вони покажуть свої відчуття.

Якщо твій партнер використовує твоє повне ім’я так само як і для будь-якого іншого контакту, ти можеш відчути, що він не надає додаткової цінності вашому спілкуванню, — додає терапевтка.

Та це необов’язково так! Адже всі ми маємо різні погляди на деталі. І для багатьох щастя та гармонія у стосунках жодним чином не пов’язані з кількістю смайликів у телефоні.

Раніше ми розповідали, чому у парі люди грають роль жертви та кривдника.

А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.