Жива ялинка створює неповторну атмосферу свята, а запах хвої й веселі вогники додають оселі затишку та того особливого мрійливого настрою, коли чекаєш на диво. Чудовою альтернативою лісовій красуні може стати ялинка своїми руками з гілок. Як виготовити її — для тебе ми підібрали кілька простих у виконанні та оригінальних ідей.
Ялинка своїми руками з гілок ялини чи сосни на дерев’яному стрижні
Перше, що спадає на думку — це створити ялинку на дерев’яному стрижні, прикручуючи до нього ялинкові чи соснові гілки. Розміщувати їх можна двома способами: орієнтуючи вниз чи доверху. У першому випадку наша конструкція матиме конусоподібну форму. У другому — вийде більш округлою та пишною, її легше наряджати й виглядатиме вона більш природно.
Почнемо з вибору правильних гілок, це у нашій роботі відіграватиме ключову роль. Вони мають бути міцними, гнучкими та мати достатню кількість хвої. Гілки не повинні бути ламкими, адже їм доведеться тримати бажану форму під вагою прикрас.
Кожен новий шар ялинки має бути ширшим і створювати ефект “сходинок”. Слідкуй, щоб усі шари були симетричними.
Ялинка з гілок сосни чи ялини своїми руками на каркасі з флористичної губки
Другим, мабуть, найпопулярнішим методом виготовлення ялинки своїми руками є створення деревця на основі флористичної губки. Придбати її можна у будь-якому спеціалізованому магазині.
Перед початком роботи губку потрібно замочити у воді, а потім віджати зайву вологу. Саме ця губка, нанизана на стрижень, й стане каркасом для майбутньої ялинки.
Скріплювати між собою частини основи можна за допомогою шпажок або спиць. А форму придати гострим ножем — зазвичай каркас має нагадувати фігуру, схожу на ракету.
Дерев’яні кінчики гілок загострюємо секатором чи ножицями й втикаємо у флористичну губку. Детальніше про процес та варіанти виготовлення — у відео.
Міні-ялинка з гілок своїми руками на конусі з сітки
Відмінність цього деревця в тому, що ти виготовлятимеш його на металевому каркасі. Знадобиться фрагмент тонкої сітки-рабиці, який потрібно порізати, а потім звернути конусом.
Всередині конус можна лишити порожнім, а краще — заповнити поролоном чи іншим матеріалом, який варто просочити водою. Потім її всотуватимуть гілочки, і ялинка довше лишатиметься свіжою.
Новорічна ялинка з гілок своїми руками — варіант на стіну
Окрім об’ємного, звичайного на вигляд деревця можна зробити новорічну красуню на основі з дерев’яних планок. З них виготовляють плаский каркас, який потім вдягають у пухнасті ялинові чи соснові гілки та вішають на стіну.
Ідея дуже оригінальна і точно сподобається тим, у кого є домашні улюбленці-бешкетники, які щороку намагаються перекинути святкове дерево. Тож ділимося технологією.
Обирай будь-яку з ідей, додай до них краплинку своєї фантазії й насолоджуйся святом, яке дійсно можна створити своїми руками.
І нехай прийдешній Новий рік принесе нашій державі перемогу та жаданий мир. Роблячи святкове дерево, заряджаймо його енергією цього найзаповітнішого бажання.
А ще читай, як виготовити новорічну композицію у школу — допоможи дитині створити цікаву поробку і наблизити свято.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.