Контрастний макіяж: як TikTok-тренд стає в пригоді при створенні ідеального мейкапу

Ірина Танасійчук журналістка сайту
Контрастний макіяж: як TikTok-тренд стає в пригоді при створенні ідеального мейкапу

В пошуках ідеального мейкапу для твого типу обличчя? Тоді нова концепція, яка повністю змінює наш погляд на макіяж, саме для тебе. Це сталося у сфері краси завдяки французькому візажисту в TikTok під ніком Aliénor, яка познайомила аудиторію з теорією контрасту. 

Вона стосується нашого кольору обличчя та макіяжу, який ми носимо. Вистачило кількох місяців розмов, після чого поняття макіяжу з низьким та високим контрастом стали частиною повсякденних розмов. Якщо раптом пропустила тренди, тоді Real Simple розказали, що таке контрастний макіяж. 

Що таке контрастний макіяж та які бувають його типи

Теорія контрастного макіяжу вивчає природні риси, щоб визначити, чи є мають вони високу, середню або низьку контрастність. Потім можна виокремити той тип макіяжу, який підкреслить або мінімізує риси обличчя, пояснює Наталі Дрешер, візажистка знаменитостей.

Ідея полягає в тому, що кожен має низький, середній або високий контраст, і що вони можуть збільшити або зменшити цей контраст своїм вибором макіяжу. 

Деякі люди хочуть отримати більш збалансований вигляд, який, на думку деяких, є загальноприйнятним. Тоді як інші, можливо, захочуть більше мати риси обличчя з високим або низьким контрастом.

— Як візажист і естетик мені справді подобається грайлива природа контрастного макіяжу. Це дозволяє мені виділяти різні риси моїх клієнтів, зосереджуючись на очах, губах чи щоках. Такий підхід не тільки сприяє творчості, але й робить процес неймовірно веселим і корисним, — каже Марго Коупленд

У чому полягає контрастний макіяж? Є три різні типи цього поняття:

  • високий контрас — волосся й очі можуть бути темними, але шкіра світла. Або навпаки — шкіра має темніший колір обличчя, а волосся й очі світлі. Це поєднання світлих і темних рис;
  • низький контраст — більшість рис обличчя або світлі, або темні;
  • середній контраст: це поєднання обох типів. Є певний контраст, але він не екстремальний, як обличчя з високим контрастом.

Щоб знайти свій контраст, візажисти радять переглядати свою фотографію в градаціях сірого. Це дозволяє чітко візуалізувати контраст, а потім додати або відняти його за бажанням.

Як застосувати теорію контрастного макіяжу

Коли ти знаєш про свій контраст обличчя, можна починати експерименти, додаючи більше дисперсії або зменшуючи її за допомогою макіяжу. 

Насправді немає правильного чи неправильного способу зробити це — це все про експерименти та спроби нових речей, щоб знайти образи, які тобі подобаються та підходять рисам.

— У макіяжі з низьким контрастом використовуються схожі відтінки для м’якого, природного вигляду, тоді як у середньому контрасті використовуються додаткові тони, які підкреслюють риси, не перевантажуючи, — зазначає Коупленд. 

Для високого контрасту використовують яскраві відмінності між світлими та темними відтінками для драматичного ефекту, який підкреслює риси обличчя. 

Для макіяжу середньої контрастності варто спробувати нейтральний смокі-айз із природними губами або стриманий погляд із відтінком “ваші губи, але краще”.

Макіяж з низьким контрастом — це збереження витонченості, мінімізація поточних контрастів та орієнтація на природні риси. Можна спробувати коричневу туш для вій або затемнений погляд із прозорим блиском.

Високий контраст вимагає яскравих кольорів, ефектної підводки для очей і яскравих відтінків губ.

Мета полягає в тому, щоб пограти з природними рисами, повертаючи регулятор контрастності вгору або вниз, та знайти те, що підходить. Але завжди можна відходити від цього й експериментувати.

Будь-який макіяж починається з нанесення основи чи тонального крему. Ми розповідали, яка між ними різниця.

А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.

Теги: Мода