За півроку повномасштабної війни українці навчилися допомагати одне одному, а головне — хочуть це робити. Щодня ми донатимо на ЗСУ неймовірні суми й хочемо, щоб це було не тільки через прямі перекази.
За даними опитування Gradus Research, 44% українців обирають бренди з огляду на їхню політичну позицію, підтримку армії, мову спілкування чи факт співпраці з РФ.
Зокрема українці беруть до уваги те, чи буде переказана частина коштів з обраного товару на ЗСУ.
Під час опитування дослідники хотіли з’ясувати, які аспекти діяльності брендів впливають на рішення українців про купівлю товарів або послуг (окрім ціни).
- 44% відповіло, що звертають увагу на те, чи допомагає бренд ЗСУ;
- 34% — на ведення бізнесу у РФ;
- 21% вважає важливим залучення бренду до волонтерства;
- 18% звертають увагу на політичну позицію;
- 16% беруть до уваги мову ведення бізнесу.
Уважно спостерігають за бренд-активізмом люди віком від 18 до 24 років.
— Саме молодь найбільше серед усіх інших висуває запит на соціальну відповідальність компаній, тому в них перелік основних запитів більший. Вони звертають увагу й на волонтерську діяльність, і на політичну позицію бренду, — наголошують у Gradus Research.
У віковій групі 45 – 60 років найбільше людей, які під час покупки звертають увагу тільки на характеристики товару і його доступність. А 30% респондентів цього віку виявилися зовсім не чутливими до бренд-активізму.
Ми хочемо дізнатися твою думку щодо бренд-активізму. Чи важливо це для тебе?
Українці дедалі більше займаються волонтерством та допомагають нашій армії, бізнес теж не стоїть осторонь. Раніше ми розповідали про бренди одягу, які підтримують ЗСУ.
А ще у Вікон є свій Telegram-канал. Підписуйся, аби не пропустити найцікавіше!