X

Потрібно відсікати все, що знала до цього. Історія 52-річної моделі та багатодітної мами Наталії Бабічевої

Анастасія Грубрина журналістка сайту

Вона з’являється у рекламах відомих брендів, виховує чотирьох дітей, має міцний шлюб та улюблену роботу. І все це — у 52 роки. Це історія Наталії Бабічевої — про натхнення, роботу над собою та постійний розвиток.

Багатодітна мама та модель у 52: історія Наталії Бабічевої

Історією Наталії поділилося видання Tabloid. Її можна побачити у рекламах українських брендів, як-от The Coat, Anabel Arto, Elena Reva, Gunia Project, Mast Have, Guzema та інших. Зараз Наталії Бабічевій 52 роки, для моделей цей вік у суспільстві найчастіше вважається “зрілим”.

Її історія показує, наскільки ейджизм та суспільні стереотипи втрачають силу, коли робиш те, чим гориш. Наталія розповіла, чому важливо постійно працювати над собою та як розвивати красу не тільки зовні, а й всередині.

Наталія працює моделлю з юності. У 16 років, коли вона прийшла фотографуватися на паспорт, фотограф сказав, що вона фотогенічна, та запропонував зробити кілька кадрів.

— А моє захоплення модою почалося ще раніше. Тоді, щоб бути модною, треба було шити, бо красивий одяг ніде було взяти. Починала з Бурди, бо там були розкішні викрійки. І так воно поєдналося — моє шиття і бачення, як це виглядає в журналах.

На першу стипендію Наталія придбала собі німецькі каталоги Otto, які досі береже. Їй завжди було цікаво, як красиві люди потрапляють на обкладинки, адже в СРСР це здавалося майже неможливим. У 24 роки Наталія потрапила у модельну школу в Києві, де почала підпрацьовувати.

Діти були в садочку, і графік дозволяв. Після декрету я вийшла в банк, але паралельно працювала як модель. Бігала на кастинги під час обідньої перерви.

— У мене зарплата в банку була $50, а хостес десь на виставці за тиждень могли заплатити $500.

Західний модельний ринок був закритим для Наталії, бо їй було 24 і вона мала двох дітей. Тому почала брати участь в українських кампаніях, знімалася в рекламах та глянцевих журналах. Після цього їй вдалося побудувати кар’єру, очолити модельну школу.

Після народження четвертої дитини Наталія взяла паузу в кар’єрі на п’ять років. Потім відчула, що готова працювати. У той момент до неї підійшла дівчина, яка запропонувала знімання. Так жінка дізналася про стокові фото.

Співпраця Наталії з відомими українськими брендами розпочалася відтоді, як вона зареєструвалася в Instagram, у 2020 році. Найважче було морально підготуватися до знімань у спідній білизні після декрету.

Звісно, коли ти виходиш з довгого декрету, з’являються комплекси, невпевненість. Тим більше, тепер все інакше, все, що ти знала, тепер не діє. Нові правила, нові люди.

— Ну і коли ти себе бачиш в молодості — це одне, а зараз ти зовсім інша. І ти можеш себе не сприймати. Я в житті не завжди собі подобаюся, але кажу собі, що поки запрошують — працюємо. І мені так цікаво зараз з молоддю.

Про свої корисні звички модель каже, лягає спати о 22:00, намагається вечеряти до 18:00. Харчується переважно фруктами, овочами, рибою, сирами та горіхами. Не вживає алкоголь та не курить, зранку випиває склянку теплої води з лимоном.

Також щодня ходить, щонайменше по 10 тис. кроків, робить легку руханку. А ще розповідає, що не вдається до уколів краси. Їй хочеться старішати природно. Використовує в догляді масажі, креми та маски.

— Коли я вийшла працювати в 45, мій досвід уже нікого не цікавив. Я вже навіть не розповідаю, що раніше була моделлю. Усіх цікавить лише сьогодення. Тому я віддаюся потоку. Мені навіть подобається — ніби я нічого не знаю. І мені цікаво поєднувати старий і новий досвіди.

Наталія Бабічева каже, багато чого навчається від молоді. А також зазначає, що жінки хочуть красиво вдягатися та мати чудовий вигляд у будь-якому віці, тому моделі 50+ зараз стають популярнішими, ніж раніше.

Відновлювати внутрішню гармонію жінці допомагає малювання, психологія, позитивні думки та акторська майстерність. Іншим жінкам Наталія радить ніколи не зупинятися на досягнутому. Не боятися розвиватися та вчитися.

Доросле покоління не хоче змінюватися. Бо ми звикли так — і все, от я така. У мене досвід. Але треба це переступати. Відсікти, наприклад, усе, що знав до 50, і не боятися вивчати з нуля.

А також — не порівнювати себе з картинками у соцмережах, не зациклюватися на власній красі, не боятися народжувати через втрату кар’єри та розвивати душу.

Раніше ми розповідали, як знайти кохання в будь-якому віці.

Фото: Instagram, Instagram

А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.