Ці жінки — мої герої! Альпіністка підкорила небезпечну вершину заради українських захисниць

Даніела Долотова випускова редакторка сайту
Ірина Галай

Звук вітру ще кілька хвилин тому ніби віщував про марність мрій та вже після пари нових кроків він відступив перед наполегливістю незламного духу українки й розчинився у величній тиші однієї з найнебезпечніших вершин Аннапурна.

На своїй висоті в 8 091 метр гора встигла забрати життя у 22% відчайдухів, які прагнули її підкорити. Проте 12 квітня Аннапурна скорилася українській альпіністці Ірині Галай, яка у 2016 році стала першою жінкою-українкою, яка піднялася на Еверест.

Про підкорення нової вершини Ірина Галай повідомила виданню Сhampion.

Як Ірина Галай підкорила вершину Аннапурна

Підйом на Аннапурну для альпіністки став першим з початку повномасштабної війни. Адже перші місяці вторгнення РФ Ірина Галай присвятила службі в ТрО.

Тому альпіністка не лише підкорила одну з найнебезпечніших вершин Аннапурну, але й принесла з собою на нові висоти пам’ять про тих жінок, які віддають своє життя за мир та свободу України.

— Я маю з собою прапор, на ньому зображено логотип організації Arm Women Now. Я взяла цей прапор, адже Аннапурна — гора жіночого роду. Складна та серйозна, вважається найнебезпечнішою горою у світі.

Вона має характер, схожий на характер української військової жінки. Яка ніколи не дозволить собі непотрібних людей, не дасть себе легко завоювати та знищує всіх, хто наближається з поганими намірами.

Ірина Галай також розповіла, що зараз у ЗСУ служить понад 60 тисяч жінок. І ця цифра вражаюча навіть для НАТО.

Ці жінки — мої герої. Мене зачаровує їхні відвага, краса, сміливість та характер. Вони — неймовірні! Я присвячую це сходження їм і своїй країні, яка прямо зараз веде боротьбу за своє існування.

Читати на тему
Двічі піднялася на Еверест та зняла унікальні кадри з українським прапором! Альпіністка Антоніна Самойлова про найважчі сходження
Антоніна Самойлова розповіла про плани на безкисневе сходження та відмову від них, фільм про Еверест та складнощі альпінізму.

Також альпіністка подякувала всім жінкам України, які воюють у цій страшній війні за незалежність всієї країни.

Вся країна вклоняється перед вами.

За словами Ірини Галай, дорога на вершину тривала 18 годин. Через це багато разів їй хотілось повернутись назад, але саме думка про захисниць допомагала їй рухатись далі та додавала сил.

Українські жінки відіграють чималу роль у нашому суспільстві. За два роки повномасштабної війни українки довели, що здатні бути хорошими лідерками, про них говорять у світі, їх відзначають нагородами та дякують за їхню роботу. Тому читай портрети 19 українок, які розвивають нашу країну та роблять її кращою.

А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.

Категорії: Стиль життя
Теги: Подорожі