У сірих буднях та просторі важких новин завжди є місце для чогось радісного та природно простого. Нещодавно біля станції Академік Вернадський зʼявилися перші пташенята пінгвінів. Про це повідомили у Національному антарктичному науковому центрі.
За повідомленням, зараз пінгвінята ще у сірому пушку, ховаються під батьків, але весело пищать.
Про народження субантарктичних пінгвінів та фото малюків — шукай далі у матеріалі.
Пінгвіни біля станції Академік Вернадський
Нині із перших відкладених на початку листопада 11 яєць народилося вісім малюків. У деяких родинах вилупилося двоє пташенят, а дехто ще чекає на сестру чи брата — пишуть у НАНЦ.
Первістків виявив біолог 28-ї УАЕ Сергій Глотов, пожартувавши, що ноосфера, немов лелека, “принесла” полярникам поповнення.
Найближчі кілька місяців на нашому острові очікується справжній бебі-бум, адже нині тут гніздує рекордна кількість субантарктичних пінгвінів — понад 5,3 тис.
Відомо, що біолог 28-ї УАЕ Вадим Ткаченко нарахував у їхніх гніздах 4,8 тис. яєць.
Науковці припускають, що на Новий рік біля станції буде дуже багато дорослих та малих пінгвінів.
— Під повною опікою батьків малюки перебувають близько місяця. Потім починають линяти, об’єднуватися в ясла та активно вивчати навколишній світ. Після закінчення линяння вони вчаться плавати в океані й самостійно добувати собі їжу. До того їх годують батьки наловленим крилем, — пояснили науковці.
Пінгвіни біля станції Академік Вернадський: фото
Разом з тим варто памʼятати, що на фауну полярних земель впливає й людська діяльність на всій планеті. Раніше ми розповідали тобі, чому в Антарктиді непрогнозовано швидко тануть льодовики.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.