Як правильно наносити консилер — інструкція для бездоганного макіяжу

Анастасія Грубрина журналістка сайту
Куди наносити консилер

Консилер у косметичці — справжній рятівник. Адже він може замаскувати темні кола під очима, почервоніння чи запалення, які дуже часто з’являються на обличчі перед важливими подіями. Ми розповімо, куди наносити консилер та як правильно це робити.

Куди наносити консилер: правила вдалого макіяжу

Крім маскування синців під очима та прищиків, за допомогою консилера можна зробити ще й контуринг обличчя — надати йому бажаної візуальної форми. Тому важливо вміти правильно ним користуватися.

Консилер можна наносити на такі зони обличчя:

  • під очі;
  • на запалення чи почервоніння;
  • над та під бровами;
  • у центр лоба;
  • на кінчик підборіддя;
  • на повіки, якщо хочеш зробити базу для тіней;
  • лінія над вилицями.

Консилери бувають різних кольорів. Крім натурального, є ще рожевий, зелений, блакитний, жовтий та фіолетовий. Вони призначені для маскування та перекриття різних проблемних ділянок на шкірі, якщо вони є.

Рожевий використовують для перекриття зеленуватих плям під очима. Зелений — для будь-яких почервонінь. Блакитний підійде, якщо ти хочеш замаскувати веснянки. Жовтий — для щільного перекриття синців та плям постакне. А фіолетовий підходить для пігментації.

Як правильно користуватися консилером

Перед використанням консилера потрібно підготувати шкіру. Після ретельного вмивання, тонізації та зволоження обличчя, нанеси праймер для стійкості макіяжу. Потім тональний крем. А після цього використовуй рідкий консилер.

Якщо у тебе консилер у формі стіка чи олівця, його правильно використовувати до нанесення тонального засобу. Ці поради допоможуть зробити макіяж стійким.

Консилер можна наносити пальцями, пензликом чи спонжем. Ретельно розтушуй, щоб він підлаштувався під твій колір шкіри. Після цього зафіксуй його пудрою.

Для сухої шкіри підійдуть рідкі консилери зі зволожувальним ефектом. А в тих, хто має жирний чи комбінований тип, краще віддати перевагу консилерам-олівцям чи стікам.

Краще наносити його невеликими крапочками, щоб контролювати кількість та поступово розтушовувати.

Раніше ми розповідали, як самостійно зняти гель лак.

А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.