Життя може продовжуватися! Коло надії — програма підтримки жінок, які втратили чоловіка чи сина на війні

Богдана Макалюк журналістка сайту
Проект Коло надії для жінок, які втратили чоловіка на війні

Ми підтримуємо наших героїв із ЗСУ. Збираємо їм на амуніцію, авто, дрони, піклуємося про них після повернення з фронту. Але не менше треба хвилюватися і про їхні родини, особливо про ті, які втратили свого героя.

Проект Коло надії створений для дружин, жінок з дітьми та матерів, які втратили чоловіка чи сина на війні.

Керівниця проекту Олена Заславська розповіла про цей проект для видання Українки.

— Коло надії ставить за мету насамперед посилену психологічну підтримку учасниць. Це окремий проект, який органічно входить до великої програми Відновлення під час війни, — розповідає Заславська.

Учасниці проекту матимуть змогу приїхати до Карпат, відпочити та попрацювати з психологами. Це буде як щоденна індивідуальна робота зі спеціалістами, так і групова, а також із дітьми.

Психологи проекту мають досвід роботи у Всеукраїнському центрі по роботі з втратою Родинне коло й в інших  схожих проектах.

За словами Заславської, психологи не тільки повинні мати достатній досвід роботи, але й бути відповідальними й за те, що відбувається безпосередньо на зустрічах й поза ними.

Проект називається Коло надії, бо це сподівання на те, що попри все пережите, життя ще може буде продовжене — наголошує Олена.

Цей проект підтримав фонд Разом — RAZOM, INC (Нью-Джерсі, США), а також Голландський гуманітарний фонд. Фінансування роботи психологів узяв на себе Ваад України.

Щоб взяти участь у проекті, треба заповнити анкету за посиланням. Щоб допомогти проекту або надіслати запитання: votezion@gmail.com.


Українцям відновитися після травматичного досвіду допомагають багато різних організацій. Раніше Маша Єфросиніна розповіла про програму реабілітації жінок.

А ще у Вікон є свій Telegram-канал. Підписуйся, аби не пропустити найцікавіше!