Терапевт і ендокринолог Олена Антонюк

Олена Антонюк

Терапевтка та лікарка-ендокринолог

Антонюк Олена Ярославівна — лікарка-ендокринолог, терапевтка, асистентка кафедри соціальної медицини та громадського здоров'я Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

Освіта

Закінчила з відзнакою медичний факультет #1 (спеціальність Лікувальна справа) Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Здобула кваліфікацію магістра (спеціальність Медико-профілактична справа) і одночасно закінчила інтернатуру за фахом Загальна гігієна.

Навчалася в інтернатурі за спеціальністю Внутрішні хвороби НМУ імені О.О. Богомольця. Після чого пройшла спеціалізацію за фахом ендокринологія в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

Має другу кваліфікаційну категорію з терапії та ендокринології.

Кар'єра

З 2016 року працює в клініці Оберіг на посаді лікаря-терапевта стаціонару для дорослих та лікаря-терапевта, ендокринолога клініко-консультативного відділення за сумісництвом.

Досягнення

Брала участь в конкурсному доборі Стипендіальної програми Завтра. UA Всеукраїнської благодійної організації Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива.

Членкиня Товариства молодих вчених НМУ імені О.О. Богомольця.

Учасниця Українсько-швецького тренінгу з епідеміології для молодих вчених.

Членкиня Європейського товариства ендокринологів (ESE) та Європейського товариства молодих ендокринологів (EYES).

Авторка близько 30 публікацій, присвячених цукровому діабету та його ускладненням, історії медицини та організації охорони здоров’я.

Всі поради

Чи можна пити алкоголь після купання в ополонці