Про Вікна-новини

1995–1997 рр.

Створення перших незалежних новин під назвою Вікна, адже раніше вся важлива інформація надходила з Останкіно (Москва) і російською мовою.

1998–2004 рр.

Період «рок-н-ролу». У журналістську професію приходять 19-річні молоді люди. Відбувається руйнування старих стандартів. З’являються до десяти різних проєктів: Вікна. Кримінал, Вікна. Спорт, Вікна. Бізнес і Вікна. Столиця.

2005–2011 рр.

Період капітального «ремонту» програми. Вікна відверто акцентують на недоліках влади й вирізняються нестандартним поданням. Три роки поспіль новини на СТБ визнають найкращою в країні інформаційною програмою, а кореспонденти тричі удостоюються телевізійної премії Телетріумф.

2012–2018 рр.

Нові Вікна часів історичних потрясінь в країні. В часи революції, війни та постправди програма вчить об’єднуватися. Вчить, що разом “можливо все”. Журналісти стають експертами. У програмі виходять гучні й соціально значущі спецпроєкти, які навчають людей відповідальності за себе, близьких та країну. Щодня Вікна розповідають найважливіші історії, які відбуваються поруч з нами. У 2018 році телеканал СТБ відкриває власну Алею зірок, на якій почесне місце зайняли зірки і ведучих Вікон. Сьогодні ми продовжуємо писати нашу з вами історію.

Вікна-новини дали старт багатьом відомим сьогодні тележурналістам, репортерам і ведучим. Олена Фроляк, Ірина Ванникова, Андрій Куликов, Ольга Червакова, Роман Скрипін, Віталій Портников, Микола Вересень, Сергій Попов та інші — всі вони у різні роки починали свій професійний шлях у команді СТБ.

У 2005 році в Вікна-новини прийшла Тетяна Висоцька, яка вже 15 років залишається обличчям новин СТБ. Разом з нею Вікна-новини сьогодні ведуть Ольга Кучер, Яна Брензей, Орест Дрималовський та Володимир Павлюк.