Правила користування сайтом

1. Загальні умови

1.1. Перед початком користування сайтом, користувач беззаперечно надає згоду на дотримання всіх умов даних Правил.

1.2. Користувач зобов’язаний ознайомлюватися з даними Правилами перед кожним користуванням сайтом. Факт користування Сайтом є беззаперечною згодою користувача з усіма змінами даних Правил та беззаперечною згодою користувача на дотримання даних Правил з усіма їх змінами.

1.3. Якщо будь-які умови даних Правил у будь-якій їх редакції є неприйнятними для користувача, користувач має не розпочинати користування сайтом.

1.4. Цитування, згадування або передрук матеріалів сайту має здійснюватися винятково після першого абзацу з відкритим гіперпосиланням на конкретний матеріал на сайті Vikna.tv. Це стосується текстів, скрінів текстів, інфографік, фото та відео власного виробництва Vikna.tv.

1.5. Фото та відео агентств L’Agence France-Presse (AFP), Associated Press, SNTV, Reuters, CCTV, ВВС, фото УНІАН, ТОВ «Депозитфотос Україна», фото та відео ТОВ «Глобал Іміджес Юкрейн» (Getty Images), відео ТОВ «Телерадіокомпанія «Україна» заборонено відтворювати у будь-якому вигляді.

1.6. Правила користування сайтом можуть бути змінені правовласником у будь-який момент.

2. Контент сайту

2.1. Усі матеріали сайту захищені авторським правом і не призначені для комерційного використання третіми особами без отримання письмового дозволу правовласника, якщо виключення не зазначені у даних правилах.

2.2. Використання матеріалів сайту дозволено тільки для особистого некомерційного користання фізичними особами, за винятками, зазначеними у даних Правилах.

2.3. Інтернет-ЗМІ можуть безкоштовно використовувати матеріали сайту, за винятками, зазначеними у даних правилах, з гіперпосиланням на конкретний матеріал, не нижче першого абзацу.

2.4. Передрук текстових матеріалів сайту обсягом понад 1 500 знаків дозволено тільки з письмової згоди правовласника. Відповідний запит можна направити на адресу vikna@slm.ua.

2.5. Матеріали, що опубліковані в категорії Поради, відображають особисту думку автора, яку сайт може частково не поділяти.

3. Контент користувачів

3.1. Користування сайтом дозволено із законною метою, не порушуючи права та законні інтереси інших користувачів.

3.2. На сторінках сайту у соцмережах не дозволяється публікувати контент наклепницького, образливого, непристойного, рекламного чи незаконного характеру. Подібні матеріали сайт залишає за собою право видаляти на власний розсуд.

3.3. Надіслані користувачами на будь-який сайт компанії матеріали у будь-якій формі означають, що користувач надає безстрокову роялті-фрі ліцензію на них.

4. Різне

4.1. Правила користування сайтом застосовуються відповідно до законодавства України. Відповідно суперечки щодо них вирішуються у судовому порядку згідно з чинним законодавством.

4.2. Адреса для листування – vikna@slm.ua.

4.3. Якщо користувач побачив порушення авторських прав щодо матеріалів сайту – слід повідомити на адресу vikna@slm.ua.

4.4. Матеріали, відмічені позначкою “Партнерський матеріал”, публікуються на правах реклами.

4.5. Докладніше про рекламу: vikna.tv/reklama.

5. Офіційні сторінки

Будь-яка інформація, яка позиціонується від імені SLM, розміщена тільки на офіційних каналах групи, а саме:

vikna.tv

facebook.com/viknaSTB

youtube.com/c/ViknaSTB