Перший сніг та яскравий запах хвойних дерев асоціюються не лише зі святами, але й застудними хворобами та варенням, яким їх звикли лікувати. Несподівано, але окрім малинового дехто обирає більш незвичні смаки. Наприклад, окрім здивування для смакових рецепторів, варення з шишок користь теж приносить для здоров’я людини. Яку саме? Розбираємось разом далі.
Варення з шишок — користь
Варення з шишок не лише вирізняється на смак з-поміж інших, але й своєю користю, адже може наситити організм великою кількістю вітамінів, зокрема групи В, C, Е, Р і К.
Окрім того, навіть якщо варення вже буде зацукроване, воно міститиме фітонциди та ефірні олії, які можуть допомогти у лікування сухого кашлю, грипу та застуди. Водночас варення має потогінну та сечогінну дію, тому за умови правильного використання, може допомогти боротись з температурою.
Також варення з шишок має знезаражувальний ефект та протипухлинну дію, зміцнює імунітет, підвищує гемоглобін, зміцнює серце і судини та навіть може позитивно впливати на суглоби.
Позитивно впливає варення й на шлунок при гастриті та виразці, оскільки усуває застій жовчі та лікує хвору слизову.
Вживати варення з шишок можна хоч щодня. Однак варто обмежити дозування до однієї ложки.
Варення з шишок — протипоказання
- людям із захворюванням нирок;
- людям з гострою формою гепатиту;
- годуючим мамам;
- вагітним жінкам;
- дітям до семи років;
- дорослим від 60 років;
- людям, які мають алергію на сосну.
Приготувати таке варення на зиму дуже просте. Тому якщо у тебе немає протипоказань, читай покроковий рецепт приготування варення з шишок.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.