Ламінування вій: усе, що тобі було цікаво дізнатися про ефект, протипоказання та догляд за віями

Анастасія Грубрина журналістка сайту
Ламінування вій

Влітку багато жінок воліють менше користуватися декоративною косметикою. Адже в спеку це сильне навантаження для шкіри — можуть з’являтися додаткові висипання, шкіра більше пітніє та й загалом це дискомфортно.

Щоб пришвидшити ранкові збори на роботу та менше фарбуватися, нині існує чимало процедур — ламінування вій одна з таких. Після процедури вії мають натуральний та водночас красивий ефект.

Вікна-новини поспілкувалися з майстринею ламінування вій Анастасією Візьонок та дізналися про цю процедуру все:

  1. Що таке ламінування вій і кому воно підходить?
  2. Скільки тримається ефект та як доглядати за віями після ламінування?
  3. Які є протипоказання і кому така процедура не підходить?
  4. Як робиться ламінування вій покроково і чи можна зробити в домашніх умовах?
  5. Яка середня вартість ламінування вій у Києві?

Що таке ламінування вій

Ламінування вій — це процедура, під час якої вії профарбовуються та отримують красивий вигин. Візуально після процедури вії мають вигляд доглянутих, вкладених та нафарбованих.

На вії майстер наносить кілька хімічних складів, після чого вони мають довготривалий ефект. Ця процедура набуває великої популярності влітку, коли жінки хочуть менше фарбуватися і водночас мати підкручені та доглянуті вії.

Однією з головних причин популярності процедури ламінування вій є природний ефект, який вона дає, підкручування вій та насичений колір.

Зараз у моді натуральність, тому дівчата часто вибирають таку процедуру. Особливо ті, хто багато не фарбуються, і хочуть підкреслити свій погляд, — каже майстриня.

— У деяких вії можуть рости донизу, і щоб “підняти погляд”, така процедура також підходить.

Середня вартість процедури у Києві — 600-700 грн.

Ще однією популярною процедурою влітку є ламінування брів. Про нього ми також розповідали в ексклюзивному матеріалі.

Фото: Pexels

Найбільший ефект від процедури можуть помітити ті, в кого вії прямі, світлі, а також густі.

Які є протипоказання

Складники засобів для ламінування доволі агресивні, адже мають хімічний склад. Тож варто знати про всі протипоказання:

  • засмагання або відвідування солярію за 2-3 доби до процедури;
  • прийом системних ретиноїдів чи використання в догляді ретинолу;
  • пілінги;
  • висипання та активні запалення в зоні навколо очей;
  • захворювання та інфекційні запалення очей (кон’юнктивіт, ячмінь тощо);
  • алергії;
  • ГРВІ, застуда;

До відносних протипоказань можна зарахувати критичні дні, вагітність, а також лікування гормональними препаратами та антибіотиками. Є висока ймовірність, що пігменти та препарати не матимуть бажаного ефекту, а ламінування не візьметься.

Якщо під час процедури на рогівку потрапить хімічний складник для ламінування, є загроза опіків рогівки, що може вплинути на зір. В очі інколи можуть потрапляти фарба чи складники, тож варто відразу казати про це майстру та промити очі.

Фото: Pexels

Скільки тримається ламінування вій

Ламінування вій вистачає в середньому на 1-2 місяці. Після процедури щовечора можна наносити засоби для вій, які порадить майстер. Це не буде впливати на термін збереження ламінування.

Поширеними міфами є те, що вії не можна мочити протягом першої доби, та насправді це не так.

Майстри найчастіше радять не мочити вії тому, що після процедури на вії наносять складник — ботокс, кератин або інший, щоб вії після складної процедури відновилися. Якщо намочити вії, нічого критичного не станеться, адже фарба та складники з вій теж змиваються водою.

Усе залежить від індивідуального оновлення волосинок, ламінування не може саме вимитися з вій чи брів. Тож коли волосинки відростають, зникає ефект ламінування. Також усе залежить від засобів, якими працює майстер.

Та краще не вмивати зону очей та навколо них агресивними кислотними пінками. Вибирай міцелярну воду зі “спокійним” складом та уникай тертя очей.

Як часто можна робити ламінування

Робити ламінування вій можна не частіше ніж раз на 1,5-2 місяці. Саме такий інтервал потрібен для відновлення вій. Якщо після попередньої процедури ще лишився ефект завитків — робити процедуру поки не можна.

Чи можна фарбувати вії після ламінування

Майстри ламінування розходяться в думках щодо того, чи можна фарбувати вії після ламінування. Анастасія зазначає, можна, проте варто вибирати туші без агресивних хімічних складників, а також змивати їх обережно і без тертя.

І додає, перші кілька днів краще не фарбувати вії тушшю, аби не було додаткового важкого впливу та пошкоджень на вії після хімічної процедури.

Ламінування вій покроково

Нагадуємо, до / під час запису до майстра не соромся просити його показати сертифікати про освіту, розповісти про матеріали, якими він / вона працює. Це може вберегти тебе від некомпетентних майстрів та небажаних наслідків.

Будь-який досвідчений майстер буде лише радий показати сертифікати та розповісти про свої досягнення.

Ламінування поетапно:

  1. Спершу майстер робить демакіяж.
  2. Далі — етап очищення. Пінкою, мусом чи шампунем для вій.
  3. Обов’язковий етап — знежирення поверхні. Вибір валиків та вигину, залежно від запиту. Примірка та приклеювання валиків до повік.
  4. Вії приклеюються до валика та прочісуються аплікатором, притискаються. Майстер прибирає залишки клею.
  5. Наноситься перший склад. Витримується кожен склад за інструкцією. А потім ретельно змивається. Вії потрібно приклеїти та знову прочесати.
  6. Наноситься другий склад. Вії фіксуються для рівного ламінування. Після витримування зазначеного в інструкції часу цей склад також змивається.
  7. Далі майстер фарбує вії у чорний чи коричневий колір. Змивається фарба та наноситься останній склад. Після змиття третього складу, знімаються валики.
  8. Вії та повіки промиваються пінкою від клею, залишків фарби чи складників. Наприкінці вії прочісуються ботоксом чи кератином для додаткового зволоження і захисту.

Фото: Unsplash

Як зробити ламінування вій у домашніх умовах

Робити ламінування в домашніх умовах майстриня не рекомендує. Адже спершу варто пройти спеціальне навчання. До того ж не завжди майстри можуть зробити собі цю процедуру самостійно.

Є високі ризики потрапити хімічними речовинами в око, перетримати препарати чи викликати алергічну реакцію. У жодному разі не варто робити собі ламінування вій дешевими матеріалами з популярних магазинів.

Раніше ми розповідали про ламінування волосся в домашніх умовах.

А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.
Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.