Актуальна карта бойових дій в Україні 2 листопада в режимі онлайн: яка ситуація на фронті

Вікторія Мельник журналістка сайту
Карта бойових дій в Україні

Facebook

Осінь обіцяє бути холодною лише на термометрах. А ось наші військові щоденно влаштовують вогняну зустріч окупантам, які нахабно вдерлися до України. 

Доки ЗСУ активно пишуть історію сучасної України, ми рекомендуємо тобі щодня стежити за актуальною картою бойових дій — щоб наступним поколінням розповідати про нашу перемогу ще цікавіше!

Про ситуацію на фронті та перемоги за добу повідомляє Генштаб ЗСУ у своєму Facebook.

Інтерактивна карта бойових дій в Україні Deep State — онлайн

Інтерактивна карта Deep State підкаже тоді, де знаходяться підрозділи, штаби, аеродроми ворога, а також з яких напрямків він атакує.

  • Сині ділянки — територія, звільнена від росіян.
  • Зелені ділянки — територія, звільнена наприкінці березня – на початку квітня 2022 року.
  • Сірі ділянки — потребують уточнення.
  • Червоні ділянки — тимчасово захоплена окупантами територія.
  • Чорний колір — Крим та ОРДЛО.
  • Рожевий колір — Придністров’я.

Не використовуй карту для прокладення маршрутів евакуації! Слідкуй за оголошенням зелених коридорів, запропонованих українською владою.

Карта бойових дій в Україні — ISW

Інститут вивчення війни заявив, що фінансист Вагнера Євгеній Пригожин продовжив свої зусилля щодо підвищення свого статусу серед російських еліт і своєї присутності в Санкт-Петербурзі, атакуючи місцевих чиновників і оголосивши про створення Центру ПВК Вагнера в Санкт-Петербурзі 31 жовтня.

Риторика Москви вказує на спроби отруїти інформаційний простір і викликати сумніви у Заходу щодо ризиків підтримки України в її продовженні боротьби за свій суверенітет, — так заявила старша аналітикиня ISW Катерина Лоулор.

Також команда ISW публікує власну інтерактивну карту бойових дій в Україні.

Оперативна ситуація в Україні станом на 2 листопада 2022 року

Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій Сил оборони на окремих напрямках. Веде наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках.

Ворог проводить обстріли підрозділів Сил оборони вздовж лінії зіткнення, здійснює фортифікаційне обладнання рубежів на окремих напрямках та веде повітряну розвідку.

Продовжує завдавати ударів по критичній інфраструктурі та помешканнях цивільного населення, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни.

Протягом доби противник завдав 4 ракетних та 26 авіаційних ударів, здійснив понад 27 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Ворожих ударів зазнали райони більш як 20 населених пунктів. Серед них — Микільське Запорізької області, Полтава, Краматорськ, Нікополь та Миколаїв.

Зберігається загроза завдання нових ударів та застосування ударних безпілотних літальних апаратів, зокрема і з території Республіки Білорусь.

На Волинському та Поліському напрямках ситуація залишається без суттєвих змін. Республіка Білорусь і надалі підтримує збройну агресію Російської Федерації проти України.

На інших напрямках ворог здійснював обстріли:
  • на Сіверському напрямку — з мінометів та ствольної артилерії, в районах населених пунктів Сеньківка і Гай Чернігівської області, а також Олександрівка і Вовківка Сумської області;
  • на Слобожанському напрямку — з артилерії різного типу, в районах населених пунктів Вільхуватка, Вовчанськ, Козача Лопань, Красне, Мілове, Стариця, Стрілеча, Ветеринарне та Чугунівка;
  • на Куп’янському та Лиманському напрямках — з мінометів, ствольної та реактивної артилерії, в районах населених пунктів Дворічна, Кучерівка, Куп’янськ, Кислівка, Берестове, Греківка, Невське, Осинове, Терни, а також Торське;
  • на Бахмутському напрямку — з артилерії різних типів, у районах населених пунктів Зеленопілля, Берестове, Бахмут, Бахмутське, Іванград, Соледар, Спірне, Білогорівка, Опитне та Яковлівка;
  • на Авдіївському напрямку — з різнокаліберної артилерії, в районах населених пунктів Авдіївка, Мар’їнка, Водяне, Парасков’ївка, Красногорівка, Первомайське та Невельське;
  • на Новопавлівському напрямку — з мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Богоявленка, Павлівка, Велика Новосілка, Пречистівка, Вугледар, Времівка та Нескучне;
  • на Запорізькому напрямку — з усього спектру артилерійського озброєння, в районах населених пунктів Гуляйпільське, Залізничне, Дорожнянка, Степове, Ольгівське, Малинівка, Новоданилівка та Червоне.

На Південнобузькому напрямку вогневого ураження зазнали райони населених пунктів, що поряд з лінією зіткнення. Від обстрілів з реактивних систем залпового вогню противника постраждало місто Нікополь.

Окупанти продовжують примусове переміщення цивільного населення на тимчасово захоплених територіях Херсонської області. Ворог вдається до залякування цивільних мешканців, поширюючи інформацію про можливий підрив греблі Каховської ГЕС. Водночас місцеве населення позбавлене засобів комунікації.

Російську окупаційну адміністрацію Херсона переміщено до міста Скадовськ.

Постійні втрати особового складу у підрозділах противника, що беруть безпосередню участь у бойових діях на території України, окупаційне командування намагається компенсувати мобілізованими військовослужбовцями. З тими, хто відмовляється брати участь у бойових діях, проводять так звану “роботу” співробітники ФСБ Російської Федерації.

За уточненою інформацією, підтверджено знищення складів боєприпасів противника у Запорізькій області 29 жовтня. Крім того, внаслідок вогневого ураження районів зосередження російських окупантів, було знищено п’ять одиниць військової техніки.

Втрати особового складу складають до 30 осіб загиблими та близько 100 — пораненими.

Авіація Сил оборони України протягом поточної доби завдала 22 удари. Під ураження потрапили 19 районів зосередження озброєння, військової техніки, а також три позиції зенітних ракетних комплексів противника. На різних напрямках наші підрозділи протиповітряної оборони збили два БпЛА типу Орлан-10 та шість ударних дронів Шахед-136.

Підрозділи ракетних військ і артилерії за добу уразили два райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки, склад боєприпасів та чотири інших важливих військових об’єкти противника.

А про те, як ЗСУ відбивають повітряні атаки ворога та про масову атаку ракетами ми розповідали тобі раніше.

Підписуйся на наш Telegram та стеж за останніми новинами!

Категорії: Відео