Постійний стрес, хвилювання, а як наслідок — хвороби. Уже півтора року українці живуть в умовах постійної напруги. Особливо важко тим, хто знаходиться на самій лінії вогню.
Херсон обстрілюють постійно, але люди там залишаються й окрім матеріальної допомоги, потребують психологічної підтримки.
Їхній біль стосується кожного з нас, переконують працівники проекту Психологи на війні, які займаються з дітьми й пояснюють їхнім батькам, як допомогти малечі впоратися зі стресом.
Нині люди потребують не лише гуманітарної допомоги у вигляді їжі чи одягу, а й психологічної підтримки. Разом з тим багато людей спочатку не визнають, що вони перебувають у стресі — так реагує їхня психіка. В такі моменти психологи радять не забороняти собі відчувати та проживати емоції.
Будь-яка реакція на ненормальну ситуацію є нормальною, — переконують психологи.
Як правило, у близьких до лінії вогню місцевостях працюють не над самою проблемою, а лише допомагають зняти симптоми стресу.

У Києві можливою є безкоштовна психологічна підтримка з можливістю реабілітації. Де та як її отримати — розповідали раніше.
Більше відео? Ексклюзиви, інтерв’ю, смішні шортси і не лише – зазирай на Youtube Вікон. З нами затишно!