Засновник Ukraїner Богдан Логвиненко розповів Вадиму Карп’яку про свою книгу Деокупація, яка вийде друком українською та англійською мовами. Він впевнений, що кожен українець знає, що таке Росія і на що вона здатна, тепер світ повинен усвідомити, яку загрозу несе країна-терорист. Читай, чим видатна книга Деокупація Богдана Логвиненка.
Книга Деокупація Богдана Логвиненка: спосіб донести жахи війни світу
Свідчення війни та документальна фіксація того, що відбувалося, знаходять відображення у книжках. І зараз відкрито передпродаж на одну з таких. Вона називається Деокупація та є проектом Ukraїner.
Богдан Логвиненко розповів історії деокупації українських міст і містечок, які відбулися у 2022 році. Автор у першу чергу фокусувався на історіях партизанського спротиву, історіях опору. Книга — це рефлексія на те, що відбувається вже на деокупованих територіях.
Ми розуміємо, що наступна деокупація буде трагічнішою. У регіонах, які під окупацією рік, два і дев’ять, можливо, доведеться записувати лише спогади про боротьбу, — каже автор книги.
Спільними речами під час окупації різних міст Богдан Логвиненко називає варварство, невігластво, геноцид. Усе це влаштовують росіяни в окупованих містах України. Росіяни не покарані за жоден злочин, тому вони множать зло в рази.
Росіяни закидають нас такою кількістю справ проти них. У нас не вистачить людей, аби це розслідувати.

Хтось каже “путінська армія”, але це не так, це звичайні росіяни, які ніколи не були покарані, які вважають, що можуть чинити зло і не отримувати покарання. Богдан Логвиненко висловлює сподівання, що кожен із росіян заплатить за це українцям.
Книгу Деокупація перекладуть англійською для продажу в Україні. Наступні переклади залежатимуть від запитів видавництв. Автор готовий перекласти книгу на будь-яку мову. Книга вийде наступного тижня, придбати її можна буде на Книжковому арсеналі.
До кожної історії з книги є чорно-білі фото. Під час написання книги автор почав досліджувати родове дерево, після чого зрозумів, що історія не повторюється, а вона ніколи не змінювалася.
Раніше ми розповідали про презентацію першого тому книги про сучасну війну.
А ще у Вікон є свій Telegram-канал. Підписуйся, аби не пропустити найцікавіше!