Вона два тижні ховалась у підвалі студентського гуртожитку, а потім вирішила рятуватись від щільних обстрілів Харкова.
17-річна Карина Павленко сама дісталась до Рівненщини, де тепер заробляє на життя малюнками портретів на замовлення та вчить мистецтву дітей.
Евакуація з пекла
У підвалі гуртожитку свого ВНЗ Карина провела два тижні. Та коли їжа та гроші майже закінчились, вона вирішила тікати. Спочатку спробувала виїхати до батьків в Ізюм, проте запізнилась на автобус.
Це й врятувало їй життя, адже транспорт з людьми розстріляли росіяни. Було багато загиблих і поранених.
Вибравшись з Харкова дівчина попрямувала на захід. На жаль, батьки з молодшою сестрою виїхати з Ізюма не змогли — спочатку місто сильно бомбили, а тоді окупували рашисти.
Дівчина була зовсім одна і дуже налякана, та все ж змогла дістатися Рівного. Там її прихистили родичі.

Арттерапія
Сидіти склавши руки Карина не стала, бо з дитинства має хист до малювання. Цьому ніде не навчалася, але нині її талант став у пригоді.
У Рівному молода харків’янка проводить майстер-класи з малювання для дітей, які теж полишили свої домівки, рятуючись від війни. Це своєрідна арттерапія, яка сприяє заспокоєнню нервів.
Заняття з дітками допомагають і самій Карині трохи відволіктись від хвилювання за рідних в Ізюмі. На зв’язок з ними вдається вийти вкрай рідко.
У їхній будинок влучила ракета, та, на щастя, усі залишились живі. Із сім’єю дівчина не бачилася, відколи почалася велика війна.
Мені дуже часто сняться сни, як я зустрічаю маму, як я обіймаю сестричку. Я тоді просто прокидаюся в сльозах і намагаюся заснути ще раз, щоб їх знову побачити, — ділиться Карина.
Вона вірить, що скоро ми здобудемо перемогу і нарешті всі родини знову об’єднаються.
Після перебування в окупації люди ще довго лякаються гучних звуків. Родина, якій вдалось виїхати з Херсонщини, розповіла про те, як живуть люди в Новій Каховці.
Читай, як російська армія перетворила будні мирного населення на пекло.
А ще у Вікон є свій Telegram-канал. Підписуйся, аби не пропустити найцікавіше!