За минулий рік в Україні було засновано майже 8 тис. благодійних та громадських організацій. Інколи трапляється так, що бажання і сили допомагати є, а інструментарію для розвитку організації немає.
Читай у нашому матеріалі, як розвивати благодійні ініціативи до масштабу фондів — навчання для волонтерів.
Як розвивати благодійні ініціативи — навчання для волонтерів
Фонд Олени Пінчук разом із партнерами створив освітній проект Charity Pro. Детальніше про нього Яні Брензей розповіла директорка фонду Ольга Сердюк в ефірі телемарафону.
У проекті прагнуть поділитися 20-річним досвідом роботи про масштабування та фандрейзинг. Найголовніше, що в ньому можна дізнатися про прозорість роботи та як вибудовувати репутацію.
Будуть проводитися менторські зустрічі у діалог-хабі фонду Олени Пінчук. Там розповідатимуть, як будувати співпрацю між організаціями, адже в благодійників не має бути конкуренції.
Долучитися до навчання можна за допомогою реєстрації онлайн на сторінках фонду в соцмережах або на сайті. Наприкінці травня розпочнеться онлайн-навчання та менторські зустрічі.

Молоді благодійні та громадські організації найчастіше стикаються з проблемами комунікації з потенційними донорами, з відгуками, умінням правильно організовувати звітність та прозорість, будуванням партнерства.
Після початку повномасштабної війни кількість благодійних ініціатив суттєво збільшилася, тому часто в людей стається вигорання від допомоги. У проекті пояснюють, що повертатися до своєї роботи від волонтерства — нормально.
Але якщо ти відчуваєш, що свою волонтерську ініціативу можеш масштабувати до рівня фонду чи організації, цього потрібно навчатись, — каже Ольга Сердюк.
Раніше ми розповідали, як волонтерки Червоного Хреста працюють в небезпеці.
А ще у Вікон є свій Telegram-канал. Підписуйся, аби не пропустити найцікавіше!