У зв’язку з останніми обстрілами по критичній інфраструктурі напередодні зимових холодів країни ЄС з подвійною силою кинулися допомагати Україні.
Євросоюз уже надав Україні допомоги на €22 млрд. Про це перед зустріччю міністрів закордонних справ Групи семи у Німеччині заявив головний дипломат ЄС Жозеп Боррель. За його словами, це не враховуючи військової підтримки, яку виділяли держави-члени ЄС.
Болгарія також з Україною. Національна асамблея підтримала резолюцію про надання нашій державі військової та технічної допомоги. Проти документа були хіба проросійські сили, які твердять, що так Болгарія може стати стороною конфлікту.
Резолюція означає, що тепер уряд країни має протягом 30 днів подати проект рішення про постачання зброї Україні до парламенту.
Допомога Україні
Лідер Демократичної Болгарії Хрісто Іванов зазначає: світ має зрозуміти, що російська агресія — найбільша та найгірша в історії.
— Спроба переглянути чинний порядок у Східній Європі — про це Путін заявив на Мюнхенській конференції з безпеки у 2007 році. Там він прямо сказав, що Росія прагне переглянути чинний порядок у Східній Європі. Звідти випливають і Грузія, і Крим.
Мова не лише про війну в Україні, не про окремі території, а про спробу нав’язати російську імперську політику.
Корпорація Misrosoft до кінця 2023 року надасть нашій державі технологічну допомогу на $100 млн. Про це заявив віце-президент компанії Бред Сміт під час зустрічі з міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим.
Завдяки цій допомозі державні установи та критична інфраструктура безоплатно продовжать використовувати цифрову інфраструктуру та працювати в хмарі Misrosoft.
— Коли війна почалася, ми усі сподівалися, що це ненадовго. Але зараз уже листопад, і нам потрібно планувати наперед не лише на зиму, а й на 2023 рік. Тож ми в Misrosoft упродовж наступного року надаємо уряду, критичній інфраструктурі та іншим підприємствам в Україні технологічну допомогу.
Щоб стабілізувати енергосистему, Група семи домовилась надіслати обігрівачі автономної генерації, помпи, а ще ліжка, ковдри та намети. Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок, яка нині головує в G7, звинуватила російського диктатора Путіна в нелюдських атаках на українську енергетичну інфраструктуру. І пообіцяла, що світ не дозволить українцям загинути від голоду та замерзнути.
Ми не дамо президенту Путіну реалізувати свою стратегію зламу України. Ми не погодимося з тим, що він сподівається зруйнувати міжнародну єдність.
До термінового відновлення енергетичної інфраструктури України долучається і Швейцарія. На це уряд виділить 100 млн франків. Окрім купівлі джерел енергії, там пообіцяли ще й допомогти ремонтувати рейкові скріплення, які необхідні для перевезення важких вантажів.
А українцям, які перед настанням холодів опинилися в скруті, Швейцарія обіцяє профінансувати заміну вікон та утеплення осель.
Постає з попелу Дніпропетровська область. У деяких її районах відсутні вікна у домівках людей, світло та тепло, але область незламна. Читай, що зараз відбувається у Дніпропетровській області та де стало спокійніше.
Підписуйся на наш Telegram та стеж за останніми новинами!