Російські командири бережуть техніку, а ось своїх солдатів їм не шкода — безперервно кидають їх в атаку. Про це розповідають бійці, які боронять найважчий нині Бахмутський напрямок за будь-якої погоди. Вони показали, як проходять їхні дні.
Андрій — механік самохідної артилерійської установки, вага якої майже 16 тонн.
— Її обслуговування легке. Це як конструктор, тільки для дорослих, — запевняє чоловік.
В машині є скло, але воно швидко забруднюється. Тож під час дощів доводиться їхати з відкритим люком. Але найгірше, каже Андрій, коли машина застрягає у болоті, і будь-якої миті може прилетіти відповідь.
Артилеристи їдуть на бойове чергування, тож чекають координати. Бійці цього разу не бачать, яку саме ціль уразили, але з досвіду можуть сказати, що це переважно піхота.
Багато ворожих штурмовиків… Техніку вони економлять. Їм шкода техніку, а людей ні, — розповідає військовий на псевдо Койот.

Російську техніку мають чим зустріти бійці іншої бригади, які теж воюють на Бахмутському плацдармі. Показують протитанковий ракетний комплекс Фагот.
ПТРК має два типи ракет: одна дістає на 4 км, інша — на 2,5 км. Перевага цього ПТРК у мобільності: відпрацював, скинув порожній тубус, взяв установку і пішов.
Нещодавно підбили БМД-4 Стугною й добивали Фаготом. Від БМД-4 не залишилось нічого, — розповідає інший військовослужбовець Андрій.
Крім техніки, можуть уражати укріплення та живу силу противника, чим допомагають нашій піхоті.
Раніше ми розповідали, скільки ракет залишилося в Росії.
А ще у Вікон є свій Telegram-канал. Підписуйся, аби не пропустити найцікавіше!