Аліна Клептик

Аліна Клепик

Дитяча психологиня, корекційна педагогиня, арт-терапевтка

У 2015 році з відзнакою закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. Здобула ступінь магістра за спеціальністю Корекційна освіта та здобула кваліфікацію викладача корекційної педагогіки та спеціальної психології, дефектолога (тифлопедагога), вчителя початкових класів шкіл для дітей з порушеннями зору, практичного психолога спеціальних закладів освіти.

У 2020 році пройшла підвищення кваліфікації в Інституті аналітичних досліджень і сучасної освіти за програмою Арт-терапія в роботі з дітьми та підлітками. У 2021 році підвищила кваліфікацію в Інтернаціональному інституті консультування та психотерапії ім.Ханскарла Льойнера. Інститут символами. Символдрама — техніки основної ступені А1,А2.

Пройшла додаткові курси: Основи сучасної психосоматики, Основи квантової психології, Основи психоаналізу, Теорія привʼязаності: застосування у психологічному консультуванні дітей, підлітків та батьків, Психологія ефективного спілкування, Арт-терапія у роботі з ПТСР у дітей, Ігроманія. Залежності у дітей та підлітків, Сепарація від батьків, Практикум Адаптація першокласників до школи, Практикум Арт-терапія в роботі з дітьми.

Всі поради

криза 3 років у дитини