Загадувати бажання на свята та визначні події — важливо. Це допомагає вірити у краще, мати надію та сподівання, що всі найзаповітніші речі обов’язково здійсняться. А ще — це стимул працювати над собою задля мети. У нашому матеріалі розповідаємо, як загадувати бажання на старий Новий рік.
Старий Новий рік, на відміну від інших свят, не змінив свою дату. Його ми відзначимо з 13 на 14 січня. У цю ніч ти можеш загадати бажання, якщо раптом на Новий рік цього зробити не вдалося.
Узагалі свято з’явилося в 1918 році через перехід з юліанського календаря на григоріанський. Через розбіжність у 13 днів дата Нового року змістилася, тому багато людей почали відзначати у стару дату, так і назвавши — старий Новий рік.
Для більшості країн світу ця традиція не притаманна. Але якщо ти любиш і відзначаєш це свято, можеш ще раз загадати бажання, щоб точно здійснилося.
На жаль чи на щастя, на більшість наших бажань впливають обставини, ситуація у світі, наполегливість та робота задля бажаного. Тому крім загадування бажання, потрібно докладати і власні зусилля.
Щоб бажання здійснилося, насамперед чітко сформулюй його, можна прописати на папері. Найкраще дописати і можливі шляхи, як саме воно може здійснитися. Це змотивує тебе на роботу.
Також бажання має бути здійсненним, це важливо. Найкраще, якщо воно стосуватиметься тебе, а не інших людей. Встанови чіткі часові межі, в які має здійснитися бажання. А формулюй його без “хочу” та “буду”.
Наприклад: Цьогоріч я ще більше допомагаю нашим військовим / У травні я відвідаю те місце, про яке давно мріяла тощо.
Загадувати бажання потрібно з приємними емоціями, а не сумом через те, що торік воно не здійснилося. Після загадування бажання не ділися ні з ким своїми планами. А ще вір, що воно обов’язково здійсниться.
Раніше ми розповідали, коли колядують, щедрують та посівають у 2024 році.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.