Фото Pexels Кожен день медики рятують життя людей, і історії про успішні трансплантації завжди дарують надію. У світі, де розвиток медицини дає шанс на друге життя, приклад десятикласниці Ангеліни з Івано-Франківщини є ще одним доказом важливості сучасних технологій та жертовності рідних. Про цю подію написали в Дитячій лікарні святого Миколая. Діагноз і боротьба за життя Життя Ангеліни різко змінилося у жовтні минулого року. До того вона була цілком здоровою дитиною, проте раптово втратила апетит, почала відчувати нудоту та сильну втому. Родина занепокоїлася та звернулася до лікарів, а результати обстеження стали справжнім шоком — у дівчинки діагностували полікістоз нирок. Це спадкове захворювання, яке призвело до ниркової недостатності, що критично погіршило стан Ангеліни. Читати на тему Три серця та одне життя: як ретрансплантація змінила долю 30-річного чоловіка В Україні вперше пересадили серце втретє пацієнту, що стало важливим досягненням трансплантології. Медична допомога та трансплантація Дівчинку у важкому стані терміново госпіталізували до Львова — до відділення інтенсивної терапії та анестезіології Дитячої лікарні святого Миколая. Там лікарі розпочали процедури гемодіалізу, які організм Ангеліни переносив вкрай тяжко. Єдиним шансом на порятунок була трансплантація нирки. Мама дівчинки, не вагаючись, вирішила стати донором для своєї доньки. 11 лютого команда трансплантологів Першого медичного об’єднання Львова успішно провела родинну пересадку нирки. Операція пройшла без ускладнень, і вже сьогодні Ангеліна та її мама Зоя почуваються добре. Вони відновлюються після операції та сподіваються якнайшвидше повернутися до нормального життя. Ця історія стала ще одним підтвердженням важливості трансплантації органів в Україні та величезної самовідданості рідних, які готові зробити все заради життя своїх близьких. Медичні досягнення та людська доброта дають шанс на повноцінне майбутнє тим, хто цього найбільше потребує. Раніше кардіохірург Борис Тодуров розповів про виклики та досягнення української медицини, зокрема про трансплантації серця, які здійснюються навіть під обстрілами. А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе. Теги: Трансплантологія, Україна Якщо побачили помилку, виділіть її, будь ласка, та натисніть Ctrl + Enter
Читати на тему Три серця та одне життя: як ретрансплантація змінила долю 30-річного чоловіка В Україні вперше пересадили серце втретє пацієнту, що стало важливим досягненням трансплантології.
Раніше кардіохірург Борис Тодуров розповів про виклики та досягнення української медицини, зокрема про трансплантації серця, які здійснюються навіть під обстрілами.