Починати знайомство з історією країни, в якій живеш, варто змалечку. Та як говорити з дитиною про складні та важливі історичні події, щоб це не було нудно й не відбило бажання цікавитися історією взагалі? Або що робити, якщо й власні знання ще треба поглиблювати? Відповідь є — шукай книги про незалежність України для дитячого віку.
На щастя, серед українських авторів є чимало тих, хто втілив чудові та цікаві історії на папері, й тепер українські діти й підлітки можуть дізнаватися про становлення української держави завдяки цікавим та повчальним розповідям.
До Дня Незалежності України редакція Вікна-новини подбала й про найменших, тож шукай книги про історію України для дітей — у нашому матеріалі.
Інколи здається, що знайти цікаву книгу для дитини про історію України — місія неможлива. Однак, не переймайся: vikna.tv дібрали кілька художніх та історичних книг для малечі, аби вивчення нашої історії було цікавим.
Автор пропонує поглянути на історію України як на цілісне життя, як у людини: дитинство, юність, молодість та зрілість. Читачі зможуть дізнатися, які видатні люди долучилися до написання нашої історії та що передувало тій чи іншій події.
Книга рекомендована для дітей віком від шести до 12 років.
Книга авторів детально та легко розповість про історію України від початку і до 2021 — року видання книги. Тут і про монгольську навалу, і народження української державності, окупацію СРСР та нашу незалежність — цікаві тексти доповнені цікавими ілюстраціями.
Рекомендовано для віку від девʼяти до 12 років.
Книга, яка розкриває десятки міфів та легенд, що оповивають історичні періоди України.
Це збірка авторських легенд, натхненних історичними подіями, традиціями, побутом та звичаями прадавніх українців.
Ця збірка казок знайомить маленьких українців зі славетними українськими героями, які точно стануть поряд із сучасними. Авторка подає всі біографії українських героїв у стилі казок, вийшло круте поєднання корисної та цікавої інформації.
Книга рекомендована для дітей молодшого шкільного віку.
Ми з України — це перевидання книги журналістки Уляни Скицької #Наші на карті світу.
Книга зібрала історії етнічних українців, які своїм інтелектом та діями змінили світ й навічно вписали свої імена в історію.
А перша книга — Історії про життя 50 українців і українок. Авторка знайомить читачів із біографією сотні видатних українських діячів, які зробили культурний, політичний чи науковий внесок в історію України та світу.
Книга рекомендована для дітей віком від девʼяти до 12 років.
Несправедливо замовчувати про роль жінки в українській історії. Адже чимало дітей знають про видатних Шевченка та Котляревського, але потребують більше знань про Пчілку, княгиню Ольгу та співачку Руслану.
Дізнатися про них можна у книзі Ірини Баришевської, вона не має вікових обмежень та буде цікавою як для дітей молодшого шкільного віку, так і для підлітків.
Ця історія розповість про переможну битву об’єднаного українсько-литовсько-білоруського війська з татарською ордою, внаслідок якої українські землі здобудуть омріяну волю.
Книга надихає та доводить, що потяг до свободи у цього народу був і буде завжди.
Події роману Собор розгортаються у середині ХХ сторіччя у селищі Зачіплянка. Історія оповідає про собор, який звели ще козаки. З того часу він був мовчазним свідком історії, і ось у часи окупації СРСР його хочуть обернути на склад для зброї.
На захист собору стають двоє молодих людей: довідатися їхню історію можна з книги.
Неймовірна історія про дівчину, яка дорослішає на зламі історичних епох. Коли велет на глиняних ногах впаде, вона розповість історію, свідком якої була.
Про замовчану алопецію в Чернівцях, Голодомор, аварію на ЧАЕС та інші злочини росіян під час окупації України Радянським Союзом, можна дізнатися з книги.
А ще — про справжню дружбу та кохання!
Є також чимало творів шкільної програми, які варто прочитати й учням, і їхнім батькам. В іншому матеріалі читай список шкільних творів, які варто перечитати.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.