майя Подгородецкая

Майя Підгородецька

журналістка програми Вікна-новини, fashion-блогерка

Мій блог – це найкрасивіше місце на цьому сайті.

Утім, тут тебе чекає не просто естетика, а ще й інформація про те, як цією естетикою грамотно наповнити власний простір. Бо справжня пристрасть і захоплення всього мого життя - мода.

У "Вікнах" говорити про фешн вдається не надто часто, бо це, передусім, -  новини і вони покликані розповідати про найважливіші події України і світу.

Проте навіть в інформаційному потоці під моїм прізвищем найчастіше звучать надихаючі та драматичні історії. Історії, в яких я обов’язково знаходжу прекрасне і показую це глядачам.

Одяг, без перебільшення, –  те, що здатне  продемонструвати не лише відчуття твого стилю, а й навіть внутрішній світ і ставлення до людей навколо.

Останній рік я взялася активно розповідати про моду на своїй Інстаграм-сторінці. Саме там пишу корисні поради щодо тих чи інших речей, показую свіжі тренди і просто пропагую свідоме ставлення до гардеробу.

А віднині у моєму розпорядженні іще один потужний майданчик для улюбленої теми – цей сайт.

І я обіцяю – тут тобі справді знайдеться, чим помилуватися і надихнутися. Адже навколо стільки краси, яку я понад усе хочу тобі показати!

Освіта і досвід роботи

Про те, що стану журналісткою зрозуміла ще в п’ятому класі, коли щовечора разом із татом дивилася новини і змушувала його пояснювати теми і слова, які не розуміла.

Відтак, закінчила факультет кіно-, телемистецтва у Київському національному університеті культури та мистецтв 2012-го року.

Першу роботу отримала на п’ятому курсі навчання - стала журналісткою медичного ток-шоу “Алло, лікарю” на “Тонісі”.

Після цього перейшла на СТБ - сценаристкою в проєкт “За живе”.

Після 5 років у медичних програмах вирішила змінити тематику і влаштувалася на “Ранок з Україною” (ТРК “Україна”).

А 2019-го перейшла у новини і стала журналісткою “Вікон”.

Матеріали автора