Вікторія Покатілова

Вікторія Покатілова

журналістка програми Вікна-новини

Вітання! Мене звати Вікторія, і я прагну розповідати історії, про які не можу мовчати.

Тому для мене тексти й сюжети — це те, чим хочеться поділитися з подругою: від стрибків цін і беззаконня на вулицях міста до гастроновинок і лайфхаків, як полетіти в Європу за 400 гривень.

У цьому Lifestyle-блозі просто і правдиво ділюся тим, що сьогодні хвилює, надихає і зачіпає.

Біографія та досвід

Працювати кореспонденткою я хотіла з п’ятого класу. Саме тоді почала друкувати на старенькому принтері аматорську газету про новини школи і знімати перші відеоблоги у YouTube про пригоди однокласників.

У Київ переїхала студенткою заради чіткої мрії — бути журналісткою.

І з 17 років почала її здійснювати: спершу писала для газети, потім — в журнал, і врешті — для новинних телеефірів. У 22 мене прийняла до команди родина Вікна-новини.

У той момент мрія п’ятикласниці з маленького містечка не лише стала реальністю, а й зробила мене ближчою до унікальних історій та їх героїв.

Моє покоління прозвали «зумерами», але я б скоріше назвала нас простими ентузіастами, які не бояться бар’єрів, а сміливо відкривають нове — у далеких подорожах чи то на власній кухні. Кожен досвід сприймаю як шанс, а навчання — як своє хобі на все життя.

Тож про все невідоме, яке наполегливо прагну збагнути, і те, у чому хочете розібратися й ви, — розповідаю тут. Ласкаво прошу й обіцяю іноді дивувати, часом надихати і, звісно, правдиво інформувати.

Освіта

  • Бакалавр зі спеціальності «Журналістика» (Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка)
  • Бакалавр зі спеціальності «Слов’янська філологія і переклад: польська та сербська мови» (Інститут філології КНУ ім. Тараса Шевченка)
  • Магістр зі спеціальності «Політологія» (КНУ ім. Тараса Шевченка)

Курси

  • Стажування у Journalism Exchange Program – 2020 (від Media Development Foundation)
  • «Курс корисної журналістики» (від ГО «Освітня асамблея»)
  • Курс Social Media Marketing (від школи smm)

 

Матеріали автора