Коли закінчиться війна в Україні, яку розпочала Росія, турбує не лише українців, а й людей у всьому світі. Постійно хочеться знайти якусь інформацію щодо швидкого занепаду Росії та нашої перемоги.
Але очільник ГУР МО Кирил Буданов каже, що ланцюги виробництва у РФ ще не зруйновані, проте кризові явища посилюються. Він розповів для NV, як довго ще може тривати війна та що на неї впливає.
Кирило Буданов говорить, що війна може тривати довго, Росія може не підписувати договори з Києвом та коаліцією. Він каже, що такі випадки в історії є. Як приклад наводить Росію та Японію, які після 1945 року так і не підписали мирний договір через Північні острови.
— Цій територіальній проблемі вже понад 70 років. Тому цей сценарій дуже вірогідний і тут, бо у РФ значні територіальні апетити щодо України, які стосуються не лише Криму. Звісно ж, ці апетити ніхто не збирається задовольняти, — акцентував Буданов.
Очільник ГУР перераховує фактори, від яких залежатиме близьке майбутнє РФ:
Він додає, що РФ ще зберігає економічну стійкість, попри те, що там спостерігається масштабна криза пального, різке подорожчання інших товарів і послуг.
Це все розхитує їхню економіку та соціальну сферу, реальні проблеми вони відчують у 2025 році, — каже Буданов.
Утім ланцюги виробництва у РФ поки що не зруйновані й здатні зберігатися ще не один рік. Але втома від війни серед росіян стрімко зростає, також швидко скорочується населення, зокрема і чоловіче. За словами Буданова, зараз дуже важливо слухати економістів, які моделюють ситуації, враховуючи безліч різноманітних даних.
— Є надія, що 2025 рік стане переломним щодо внутрішніх системних руйнівних змін і процесів у російській державі, суспільстві та економіці. Але це не прогноз, а очікування. Станом на зараз, зважаючи на наявні фактори, ймовірність цього є, — говорить він.
Але додає та акцентує, що війна з кожним місяцем глобалізується і породжує нові процеси. Вони також накладатимуться на ситуацію і сильно змінюватимуть будь-які попередні розрахунки.
Один із важливих об’єктів України, який досі перебуває в окупації — Запорізька АЕС. Окупанти навіть готували провокації на станції. За час повномасштабної війни ГУР тричі намагалося звільнити ЗАЕС. Читай про це детальніше за посиланням.
Фото: скриншот з відео
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.