Вікторія Покатілова журналістка програми Вікна-новини Вітання! Мене звати Вікторія, і я прагну розповідати історії, про які не можу мовчати. Тому для мене тексти й сюжети — це те, чим хочеться поділитися з подругою: від стрибків цін і беззаконня на вулицях міста до гастроновинок і лайфхаків, як полетіти в Європу за 400 гривень. У цьому Lifestyle-блозі просто і правдиво ділюся тим, що сьогодні хвилює, надихає і зачіпає. Вся біографія Біографія та досвід Працювати кореспонденткою я хотіла з п’ятого класу. Саме тоді почала друкувати на старенькому принтері аматорську газету про новини школи і знімати перші відеоблоги у YouTube про пригоди однокласників. У Київ переїхала студенткою заради чіткої мрії — бути журналісткою. І з 17 років почала її здійснювати: спершу писала для газети, потім — в журнал, і врешті — для новинних телеефірів. У 22 мене прийняла до команди родина Вікна-новини. У той момент мрія п’ятикласниці з маленького містечка не лише стала реальністю, а й зробила мене ближчою до унікальних історій та їх героїв. Моє покоління прозвали «зумерами», але я б скоріше назвала нас простими ентузіастами, які не бояться бар’єрів, а сміливо відкривають нове — у далеких подорожах чи то на власній кухні. Кожен досвід сприймаю як шанс, а навчання — як своє хобі на все життя. Тож про все невідоме, яке наполегливо прагну збагнути, і те, у чому хочете розібратися й ви, — розповідаю тут. Ласкаво прошу й обіцяю іноді дивувати, часом надихати і, звісно, правдиво інформувати. Освіта Бакалавр зі спеціальності «Журналістика» (Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка) Бакалавр зі спеціальності «Слов’янська філологія і переклад: польська та сербська мови» (Інститут філології КНУ ім. Тараса Шевченка) Магістр зі спеціальності «Політологія» (КНУ ім. Тараса Шевченка) Курси Стажування у Journalism Exchange Program – 2020 (від Media Development Foundation) «Курс корисної журналістики» (від ГО «Освітня асамблея») Курс Social Media Marketing (від школи smm)
Біль, закарбований у пожовклих листах: Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту — історії свідків трагедії Дивись у нашому матеріалі розповіді свідків жахливої трагедії винищення єврейської нації — Голокосту. Історики розповіли, чим дії росіян схожі на нацистські.
Подарунки на Миколая: що покласти під ялинку дитині Що подарувати дитині — підготували для тебе цілу добірку ідей!
Дівчата, ми з вами валькірії! Інтерв’ю талановитої Шури Рязанцевої, яка загинула за свободу України Чому талановита художниця з костюмів зараз боронить нашу країну — розповідаємо історію Шури Рязанцевої.
Як і навіщо відзначати 8 березня: розповідає історик Малої академії наук Ілля Левченко Даруйте квіти хоч щодня, однак пам’ятайте, що місія Міжнародного дня боротьби за права жінок — це, вибачте за тавтологію, захист прав жінок.
Як виховувати юних зірок світової науки: історія наставника найкращих українських винахідників Олега Козленка Про недитячі винаходи українських дітей, науку під час війни та про МАН як освітній хаб — інтерв’ю з Олегом Козленком.
Життя не буде таким, як раніше. Дизайнерка Валерія Гузема про відновлення українського бізнесу, допомогу ЗСУ та силу нашого народу Про роботу благодійного фонду, особисті переживання та боротьбу з моральним вигоранням Валерія Гузема розповіла особисто.
Роздавав харчі місцевим та партизанив — як грузин-підприємець пережив окупацію Бучі Грузин Серго Маркарян пережив окупацію Бучі у 2022 році, увесь час допомагаючи місцевим під носом у загарбників.
Коли життя сильніше: документальний фільм про жінок, які народили у розпал війни Документальний фільм Коли життя сильніше: три історії жінок, які народили під час повномасштабної війни.