Ось твоє дитя робить непевні перші кроки, й ти із гордістю взуваєш на нього (неї) малесенькі кросівочки, а буквально вже за мить ви разом обираєте в магазині перше шкільне взуття.
Так, роки біжать швидко, і тепер у вас попереду — світ знань, перші кроки в який потрібно зробити максимально комфортним.
Обрати взуття для першачка не менш важливо, ніж купити рюкзак з усім шкільним приладдям. А, можливо, навіть складніше. Адже треба, щоб взуття було комфортним, красивим, і не за всі кошти світу. Тож давай розбиратися разом.
Отже, скільки пар взуття потрібно купити, аби твоя дитина була повністю готова до школи? Відповідь тебе не здивує — ідеально мати 2-3 пари для різних ситуацій та на різну погоду.
Мінімум, який вам точно знадобиться:
Підбір взуття для дівчаток на шкільний сезон має свої особливості, адже тут важливо поєднувати стиль, комфорт і функціональність. Можеш обрати щось із цих варіантів.
Сандалі з закритим носком. Забезпечать захист пальців, а також комфорт і прохолоду.
Мері Джейн. Туфлі на застібці або ремінці через підйом є класикою шкільного гардероба. Вони забезпечують кращу підтримку і безпеку для ігор на перервах завдяки тому, що щільно сидять на нозі.
Посмотреть эту публикацию в Instagram Публикация от cinhouse_shoes (@cinhouse_shoes)
Публикация от cinhouse_shoes (@cinhouse_shoes)
Шкільні туфлі на липучках або з застібками. Ідеально підходять для молодших школярок, які ще не вміють зав’язувати шнурки. Такі моделі дадуть змогу твоїй крихітці швидше взутися чи перевзутися на фізкультуру, а також забезпечують стабільну фіксацію на нозі.
Кросівки. Вже стали майже класикою, що пасуватиме навіть під сукні та спідниці. Головне, обирай моделі з липучками, щоб пришвидшити перевзування.
Ці моделі можна буде носити поки не стало холодно, а потім використовувати як змінне взуття. Головне, обрати правильний розмір, щоб вистачило до весни. Про це поговоримо нижче.
Фото: Pexels
При підборі шкільного взуття для хлопців важливо знайти ідеальне поєднання міцності, комфорту та стилю. Ось декілька опцій, які варто розглянути для повсякденного використання у школі.
Класичні шкільні туфлі. Ідеально, якщо туфлі будуть виготовлені з натуральної якісної шкіри, аби забезпечити необхідну підтримку та гарну вентиляцію стопи. Вибирай моделі з мінімально декорованою поверхнею для того, щоб їх було зручно чистити та підтримувати у належному вигляді.
Лофери. Відмінний варіант для хлопців, яким потрібно взуватися швидко. Лофери не мають шнурків, зручні та стильні, а також чудово пасують під шкільну форму.
Посмотреть эту публикацию в Instagram Публикация от Elsie’s Closet Childrenswear (@elsiesclosetchildrenswear)
Публикация от Elsie’s Closet Childrenswear (@elsiesclosetchildrenswear)
Кеди або мокасини. Можуть стати гарною альтернативою шкіряному взуттю на теплий період та як змінне взуття — взимку. Вибирай моделі з міцною підошвою та хорошою вентиляцією, щоб забезпечити комфорт та підтримку стопи протягом всього дня.
Взуття для спорту також треба обрати виважено. Уроки фізкультури — це активність, біг і стрибки. Тому тут потрібне особливе взуття. Обери легкі кросівки з хорошою амортизацією. Підошва має бути достатньо товстою, щоб захистити ноги від ударів при стрибках.
Верх краще обирати з матеріалів, які пропускають повітря — це може бути комбінація шкіри та сітки. І не забудь про надійну фіксацію — шнурівки або липучки повинні добре тримати ногу.
Твій малюк проводитиме в шкільному взутті більшу частину дня, тому комфорт — понад усе.Тому зверни увагу на наші поради:
І головне — пам’ятай, що комфорт дитини важливіший за модні тренди.
Вартість шкільного взуття різниться, залежно від країни виробника, бренду, якості виконанні, матеріалів. На туфельки для дівчаток доведеться закласти в бюджет мінімум 500 грн. Взуття для хлопчиків також стартує з цієї суми. За брендове взуття доведеться викласти близько 2 тисяч гривень.
Щодо кедів на фізкультуру, то найпростіші тканинні моделі обійдуться щонайменше у 400 грн, а вартість кросівок з екошкіри починається з 700 грн.
Одним із варіантів може стати б/в взуття з маркетплейсів. Це допоможе значно заощадити.
Загалом, для першокласників краще обрати нове взуття. Але якщо наразі у тебе є лише можливість купити б/в пару, найкраще домовитися з продавцем та оглянути її перед купівлею. У такому випадку обов’язково зроби наступне:
Якщо ваша родина ще не визначилась із навчальним закладом для дитини, варто про це подумати вже зараз, адже до нового навчального року лишається все менше часу. Тож читай далі матеріал — як визначити школу, яка закріплена за вашою адресою.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.