Багато хто любить гортензії, але ці квіти потребують ретельного догляду, особливо важливе підживлення у різні періоди. Крім першого весняного підживлення, важливо не пропускати літнє. Тому тобі можуть знадобитися знання про те, чим підживити гортензію в серпні.
Деякі добрива не можна використовувати у літній період, тож читай про рецепт останнього підживлення гортензії перед зимою у матеріалі.
Гортензію потрібно підживлювати неодноразово. Перше підживлення відбувається навесні після того, як рослина прокидається після зимівлі.
Друге підживлення має бути у період бутонізації. Третє — під час цвітіння, але воно необов’язкове. Останнє підживлення гортензії перед зимою проводиться наприкінці літа чи на початку осені.
Процедура має відбуватися наприкінці серпня чи початку вересня, щоб гортензія заклала нові квіткові бруньки для майбутнього сезону.
Під час цього підживлення треба вносити фосфорно-калійні добрива — монофосфат калію або поєднання сульфату калію і суперфосфату. Найкраще рішення — це використати готові комплексні препарати, призначені саме для осіннього підживлення.
Пам’ятай, що влітку не можна застосовувати азотні добрива, адже це не дозволить рослині належно підготуватися до зимівлі.
Варто нагадати, що гортензія добре росте та пишно цвіте у слабокислому ґрунті. Тому важливо регулярно підкислювати ґрунт навколо цих квітів. Якщо земля нейтральна чи лужна, треба раз на місяць поливати її відром води, в якій заздалегідь розведено 20 г лимонної кислоти.
Інколи буває так, що підживлюєш гортензію усіма способами, а вона не цвіте. На це є різні причини. Раніше ми розповідали, чому не цвіте гортензія.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.