Понад 80% українських шкіл мають генератори, й органи місцевого самоврядування продовжують їх закуповувати. Про це повідомили представники Міністерства освіти та науки України в коментарі hromadske. Чи вистачить цього, аби учні могли повернутися за парти — розповідаємо далі.
У міністерстві додали, що така кількість генераторів недостатня для повноцінної організації освітнього процесу з використанням усієї потрібної техніки, але їх може бути достатньо для очних зустрічей учителів з дітьми.
На питання про те, яким буде навчання за умов тривалих відключень світла, у МОН зазначають, що школи можуть самостійно організовувати освітній процес залежно від ситуації.
У тих закладах освіти, де ще немає укриттів або безпекова ситуація не дозволяє вчитися офлайн, організація навчання буде складнішою, вказує відомство. У таких випадках розглядатимуть варіант асинхронного дистанційного навчання.
Нагадаємо, що міністерство освіти планує повернути до очного навчання у школах якомога більше дітей. Для цього вже представили проект Школа офлайн, у якому пояснили особливості навчання для учнів з ТОТ, за кордоном та внутрішньо переміщених осіб.
Також документ пропонує низку інших ініціатив, наприклад, побудова укриттів в прифронтових містах, залучення автобусів, які підвозитимуть дітей до шкіл тощо. Що ще пропонує проект Школа офлайн ми розповідали в нашому матеріалі.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.