Читання — це те, що постійно в тренді. Звісно, серед книголюбів є багато тих, хто обожнює шурхіт сторінок та запах друку, але книгу не завжди зручно брати з собою в дорогу. Тому стрімко зростає популярність книг в онлайн-форматі.
Тримай підбірку з п’яти безплатних українських застосунків, де ти можеш завантажити літературу безпечно. А також покрокову інструкцію, як це зробити швидко та просто.
Якщо ти вірний користувач Android, то у пригоді стане безплатний застосунок з великою бібліотекою книг Google Play Books.
У ньому можна купувати літературні новинки у форматі тексту та аудіо або завантажувати файли з власної електронної бібліотеки. Деякі книги є у безкоштовному доступі.
Також за допомогою застосунку можна підвищувати рівень англійської. Адже окрім книг рідною мовою тут доступний великий вибір англомовної літератури.
Після цього, коли вимкнуть світло та зникне зв’язок, ти матимеш змогу читати улюблену книгу, не хвилюючись, що наступна сторінка не завантажиться.
Ця програма дуже схожа на попередню. Єдина відмінність у тому, що розроблена вона для користувачів IOS. В Apple Book теж можна читати завантажені книжки з власної бібліотеки та ті, що ти придбав(-ла) в застосунку.
Цей застосунок називає себе першою українською аудіокнигарнею. Крім аудіоформатних книг ти знайдеш там низку літературних шедеврів у електронному форматі.
У бібліотеці Абук можна буде знайти жанр на будь-який читацький смак, адже там є: проза, поезія, нонфікшн, детективи, підручники, дитячі твори від українських та закордонних авторів.
Якщо ж вибереш аудіокнигу, то читатимуть її для тебе: Сергій Жадан, Валерій Маркус, Соня Сотник, Іван Семесюк, Сергій Притула, Андрій Хливнюк.
У цьому застосунку кожну книгу треба купувати окремо. Середня вартість становить приблизно $5.
Для тих, у кого змоги купити її немає, є гарна новина: книжки для дітей та українська класика доступні безкоштовно.
Напевно, ти не раз замовляв(-ла) книжки саме на Yakaboo. Це популярний інтернет-магазин, де можна знайти літературу в електронному та аудіоформаті на будь-який смак.
Та чи знав(-ла) ти, що у Yakaboo є власний застосунок з двома форматами доступу: підпискою на застосунок та купівлею окремих книжок?
Для тих, хто не має змоги купувати книги, у застосунку є хороший вибір безкоштовної літератури, яка відповідає потребам часу.
Абсолютно безплатно ти зможеш завантажити такі книги: Ярослав Грицак Нарис історії України, Станіслав Асєєв Світлий шлях, Оксана Мороз Нація овочів та Людина в пошуках справжнього сенсу Віктора Франкла.
В Librarius немає можливості оформити підписку та читати в необмеженій кількості, як на Yakaboo. Тому тут кожну книгу доведеться купувати окремо.
Звісно, ти можеш знайти там і безплатні книги. Зокрема, така пропозиція доступна для читання української класики. За добірку нонфікшн-літератури чи художніх бестселерів доведеться платити.
Ще один популярний вид дозвілля нині — аудіокниги. Підбірка українських аудіокниг та історія їхньої еволюції — у матеріалі за посиланням.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.