Вони вже здобули бойовий досвід і готуються самі планувати та керувати битвами. Як готують майбутніх офіцерів десантно-штурмових військ — дивися у матеріалі.
На імпровізованій мапі місцевості курсант навчального центру ДШВ показує побратиму маршрут, який їм зараз доведеться подолати, та розповідає про завдання, що доведеться виконати.
Зараз ми вчимося, набираємося досвіду і навичок для управління підрозділом у бою. Ми майбутні офіцери, командири взводів, ми маємо керувати взводом, — каже курсант навчального центру ДШВ на псевдо Мангуст.
Інструктори доводять до курсантів тактичну обстановку та дають бойовий наказ. Після цього група, не зволікаючи, вирушає в рейд у тил ворога.
Звісно, імпровізований. Перша перешкода — річка. Підрозділ повинен її форсувати.
Далі треба дістатися позицій противника та зачистити їх. Усе як і на війні. Усе, аби навчити майбутніх офіцерів самостійно ухвалювати рішення і нести відповідальність за них.
Кожен із цих курсантів уже має бойові навички. Такі заняття дають змогу обмінятися досвідом, що в умовах війни, яка щодня трансформується, — вкрай важливо.
Після закінчення набору робимо фідбек і допрацьовуємо, бо такі реалії війни, ми стараємося цей курс зробити максимально ефективним, — каже інструктор навчального центру ДШВ Олександр.
Підготовка майбутніх офіцерів триває два місяці. 70% часу — це активні практичні заняття, під час яких курсанти мають змогу відпрацювати усі ймовірні сценарії та ситуації, що можуть виникнути на передовій.
Друзі ДШВ — всеукраїнська платформа для підтримки Десантно-штурмових військ. Стати другом українських десантників просто: підписуйся на щомісячний донат на потреби ДШВ на сайті druzi.mil.gov.ua та отримуй відзнаку. Приєднуйтеся до потужної зіркової спільноти, яка регулярно підтримує підрозділи ДШВ!
Раніше ми розповідали, як допомогти медикам на передовій.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.