Що буде завтра? Чи буде воно у нас? Чи будемо ми в ньому? Як жити далі, коли все життя зменшилося до валізи чи наплічника з документами? Такі думки зараз переповнюють наші голови, бо війна зупинила життя кожного, хто живе під гул сирен.
Страх майбутнього так чи інакше притаманний будь-якій людині. Навіть позитивні події у житті, як то народження дітей чи омріяний переїзд, можуть викликати побоювання через невідомість, не кажучи вже про епідемію, війну чи природні лиха.
Психологиня Марина Діденко пояснює: зараз це потрібно нам усім, бо від здорової нації залежить і успіх на лініях вогню. Експертка дає кілька порад, які допоможуть повернути в рутину впевненість та зменшити страх перед завтрашнім днем.
Pexels
Зроби свої сильні сторони опорою для подальшого життя.
Пам’ятай, що важкі часи — це не лише великі випробування, але й неймовірні можливості. І ми ніколи не знаємо, на що насправді здатні, поки не опинимось у скрутному становищі. Головне — ніколи не здаватися!
Правильно проживати свої емоції та вміти жити попри обставини є важливо, і не лише для нас самих. Чи чув(-ла) ти про колективну травму та як вона впливає на наступні покоління? Раніше ми розповідали тобі, як пережити важкі часи без шкоди для себе та майбутніх поколінь.
Підписуйся на наш Telegram та читай новини ще зручніше!