Більшість людей мріє отримувати гідну заробітну плату за свої успіхи на роботі. Але коли настає час поговорити про це з керівником, то стає соромно. Людям важко наважитися на зміни й вони не можуть чітко сформулювати власні бажання та очікування.
Коли зростаєш у професійному плані, то стає важливим, щоб компанія підтримувала у здобутках. Директор своїми діями має демонструвати повагу та підтримку співробітника. Тому, якщо керівник вже давно не підвищує зарплати, то варто самому запропонувати йому це зробити.
Пам’ятай, що потрібно чітко розуміти свою мету та досягти її за будь-яких обставин. Інколи на це впливають відповідні фактори, що призводять до небажаних наслідків.
Telegram-канал CATBOSS підготував цінні поради для майбутніх ТОП-менеджерів для ефективної комунікації з керівником.
Іноді в компанії можуть бути складні часи: хворіє керівник, не вистачає коштів для розвитку організації або не вдається залучити нових інвесторів. Усе це вважається несприятливими факторами для розмови щодо зарплати. Краще почекати, поки керівник вирішить важливі справи. Головне — бути людяним та мати взаєморозуміння.
Перш ніж звернутися до директора компанії щодо підвищення заробітної плати, варто промоніторити середню зарплату за вашою спеціальністю. Завжди об’єктивно оцінюй свою працю та власні можливості.
Назавжди забудь про шантаж, нахабство та ультиматум. Якщо хочеш кар’єрного зросту, ніколи не вдавайся до маніпуляцій. Завчасно підготуй промову про свої досягнення, об’єктивно та коректно обґрунтувавши очікування від роботи.
Зроби щось видатне та особливе для розвитку організації, а потім говори про бажання отримувати більше грошей. Розроби нові стратегії, залучи інвесторів, створи власний проект — тільки своїми діями ти доведеш свою відданість компанії та справі. Тоді ментору спаде на думку якось спонукати вас до більш ефективної співпраці. Пам’ятай, що “гарних оченят” завжди замало.
Якщо ти розумієш, що останнім часом ти не докладав максимум зусиль для професійного розвитку та не приніс організації прибутків — не слід говорити про підвищення. Подумки проаналізуй, чи гідний ти заохочення. Керівник спочатку запитає тебе про підстави, а вже потім буде ухвалювати рішення. Ти маєш бути завжди переконливим та впевненим у собі.
Також радимо ознайомитися з головними ознаками, що робота тобі не підходить.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.