Андрій Жельветро

Андрій Жельветро

Психолог

Після здобуття державної освіти в університеті за спеціальністю Психолог, Андрій Жельветро ще 7 років продовжував навчатися на курсах та тренінгах.

Він пройшов усі основні види групової та індивідуальної терапії: психоаналіз, гештальт-терапію, трансактний аналіз, позитивну терапію, хеллінгеровські розстановки, холотропне дихання тощо.

Андрій Жельветро успішно реалізував себе як телевізійний психолог, політичний психолог, корпоративний психолог, чоловічий і жіночий психолог.

З 2017 року виступає запрошеним експертом на українських телепроєктах: Від пацанки до панянки; Експерименти; Про що мовчать жінки; Наречена для тата, Таємниці ДНК, Як вийти заміж. У 2020 році провів унікальний психологічний експеримент для Голландського телебачення.

Андрій Жельветро є автором єдиного в країні освітнього проєкту для чоловіків – Фундамент. Це тримісячний курс, побудований на системі світових знань про чоловічу психологію.

Допомагає чоловікам розібратися у собі, виробити правила життя, бути відповідальними та досягати своїх цілей.

До нього також звертаються жінки різного віку та соціальних груп. У роботі з жінками Андрій Жельветро наголошує на самореалізації, свободі від стереотипів та підтримці сімейних цінностей.

А у 2022 році Андрій Жельветро став ведучим нового мейковер-шоу Щасливі за сім днів.

Всі поради

Дитина боїться спати сама в кімнаті - що робити
Як волонтерам не вигорати емоційно - поради психолога
боюсь гучних звуків
Що робити якщо боїшся залишитись самотньою
Як попросити повернути борг
Як говорити з іноземцями про війну — поради психолога
Що робити, якщо чоловік хоче на війну, але через стан здоров'я не може
Як правильно вести щоденник
Як подолати відчуття небезпеки після повернення додому
секрети спокою
Як розмовляти з росіянами?
стріх війни