Перерва на обід іноді виглядає, як один із розділів утопічної історії про роботу, де вистачає часу на все необхідне. У справжньому ж світі часто доводиться нашвидкуруч готувати бутерброд і бігти далі працювати.
А дехто і справді полюбляє швидкі прийоми їжі, хоча вони не завжди добре впливають на здоров’я, а надто на процеси травлення.
Тож дієтологиня Світлана Фус поділилась, як зробити бутерброд корисним і при цьому зекономити свій дорогоцінний час.
Основа кожного бутерброда — це хліб, тому його вибір надзвичайно важливий. Найкращим буде хліб із цільнозернового борошна, що містить чимало корисних мікроелементів і вітамінів.
Також за поживність бутерброда відповідають білки, тому важливо додати до своєї швидкої страви м’ясо, рибу або птицю. Ліпше, щоб вони були відвареними або запеченими.
А ось компонент, який зовсім не варто додавати до бутерброда — це магазинні соуси чи майонез. Якщо хочеться розбавити смакову палітру, можна використати трохи гірчиці чи змішати зелень та авокадо.
Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Диетолог Светлана Фус (@dietolog.fus)
Допис, поширений Диетолог Светлана Фус (@dietolog.fus)
Крім того, чудово доповнюватимуть бутерброд овочі та зелень. Вони додадуть відчуття соковитості страві та допоможуть краще наситити організм.
Потішити свої смакові рецептори також можна за допомогою пряної зелені, але варто дотримуватися золотої середини, щоб страва вийшла гармонійною.
Пам’ятай, що на ніч їсти бутерброд не варто, оскільки твій шлунок потішиться та отримає більше користі від гарячої вечері.
А якщо ти якраз шукаєш ідеї на сьогоднішній вечір, читай, як приготувати вечерю, наче з ресторану, за кілька хвилин.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.