Дедалі частіше люди сперечаються щодо того, чи потрібно вживати суп щодня. Одні згадують, що супи — це лише данина нашим традиціям, а у когось це — просто звичка і принципової необхідності саме в перших рідких стравах у нашого організму немає.
Дієтологиня Світлана Фус розповіла про користь супів, а також повідала кілька правил правильного приготування першої страви.
— Головне: для здоров’я дуже важливо, щоб ми їли не тільки сиру їжу, але й термічно оброблену.
Проте супи бувають різними: їх можна приготувати так, щоб зберегти максимальну цінність усіх інгредієнтів, які до нього входять.
Нежирні бульйони з птиці, кролика, яловичини — це високопоживні продукти для ослаблених хворих, супи-пюре — дбайливе харчування для слизової шлунка, кишківника і при різних захворюваннях травної системи.
Pexels
Варто забути про жирні наваристі супи та борщі, в ідеалі — легкі бульйони з курячої, індичої грудки без жиру і шкіри, з яловичої вирізки, кролятини, з нежирної риби, овочів або грибів.
До супу можна додавати крупу і макаронні вироби, в невеликих кількостях. Краще їсти бульйони та супи без хліба або з кількома зерновими хлібцями.
У холодну пору року тарілка теплого супу завжди допоможе швидше наситити організм без переїдання.
У супі можуть бути м’ясо, риба, яйця або небагато грибів. Можеш спробувати кілька рецептів легких та смачних супів з нашого матеріалу, вибравши улюблений для себе.
Підписуйся на наш Telegram та стеж за останніми новинами України та світу!