Певно, ти думала про те, чи можна носити стрінги? Адже є багато застережень щодо того, чому краще віддати перевагу іншим моделям спідньої білизни.
Чи справді вони небезпечні — читай у нашому матеріалі.
Стрінги — доволі неоднозначний вид спідньої білизни: одні засуджують їх, інші ж називають найзручнішою білизною. Гінекологи Владлена Аверіна і Юлія Золотоноша розповіли Vogue усе, що тобі необхідно знати про стрінги.
Проблема стрінгів найчастіше полягає в тому, що тканина натирає через дуже щільне прилягання. Якщо існує проблема геморою, тоді носити стрінги незручно і навіть болісно, — каже гінекологиня Владлена Аверіна.
Експертка додала, що якби носіння стрінгів було справді небезпечним, гінекологи б заборонили їх одягати взагалі. Якщо тобі зручна саме ця модель і немає неприємних відчуттів, носити стрінги можна, але не щодня.
Якщо у тебе знижений імунітет і ти приймаєш антибіотики — краще відмовитися від стрінгів. Гінекологиня Юлія Золотоноша розповіла, як це пов’язано:
Через щільність прилягання білизни повітря там, де статеві органи, не циркулює, — тоді стрінги можуть сприяти появі кандидозу, бактеріального вагінозу, анаеробного вагініту.
Думка про те, що стрінги розповсюджують мікроби, справді відповідає дійсності. Але лише якщо є проблеми з гігієною. Природне середовище мікрофлори піхви є кислим, унаслідок чого бактерії не розмножуються.
Важливо: білизна має бути чистою, її потрібно змінювати кілька разів на добу.
Щоб запобігти розповсюдженню бактерій і хворобам, гінекологи радять носити стрінги так.
Для щоденного використання гінекологи радять обирати бавовняні шортики або брифи. З ними ти максимально знизиш дискомфорт та можливі запальні процеси.
Раніше ми розповідали, чи справді кератин та ботокс для волосся дієві.
А ще у Вікон є крутий Telegram та класна Instagram-сторінка.Підписуйся! Ми публікуємо важливу інформацію, ексклюзиви та цікаві матеріали для тебе.